HTC One'a gurulandıran ödül!

CHIP Online
20-08-2013, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Avrupa'da önemli bir başarı yakalayan bu amiral gemisi cep, büyük bir ödüle layık görüldü!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/htc ... ran-odul_42115.html

HTC'nin amiral gemisi HTC One, Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından "Avrupa'nın İleri Düzey En İyi Akıllı Telefonu" seçildi. "HTC One" teknolojisinin başarısı taçlandı.


Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından "Avrupa'nın En İyi Akıllı Telefonu" seçildi. Dünyanın ileri gelen otoritelerinden EISA, HTC One'ı eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunduğunu söyledi ve ondan övgülü sözlerle bahsetti.


EISA Jürisi tarafından "Yakın zamanda herkesin sahip olmak isteyeceği bir akıllı telefon" olarak tanımlanan HTC One'dan "sosyal medya, eğlence ve popüler içerik güncellemelerini, haber ve fotoğraflarını tek bir ekranda canlı akış ile gösterebilen cesur bir deneyim" şeklinde bahsedildi. BlinkFeed'in yanı sıra Sense arayüzü ile jürinin gözdesi oldu.


HTC One'ın kamera kalitesinden son derece etkilenen EISA jürisi: "UltraPiksel kamera ile ışık hassasiyetini büyük ölçüde geliştiren bir görüntü sensörü sunuyor. Optik Görüntü Sabitleme, Makro ve HDR desteği; tek seferde 20'ye kadar fotoğraf ile 3 saniyelik bir video kaydederek en önemli anlarınızın canlı galerisi Zoe gibi, çok sayıdaki fotoğraf uygulaması da önceden yükleniyor. Ön stereo hoparlörler Dr. Dre'nin 'Beats Audio' yazılımı sayesinde iyi bir dinleme deneyimi sunuyor. Bu HTC akıllı telefon gerçekten türünün tek örneği!" yorumunda bulundu.

Tüm Konu: HTC One'a gurulandıran ödül!

Kaynak: www.chip.com.tr