HTC One, çok yakında Vodafone'da

CHIP Online
25-02-2013, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Sense 5, UltraPixel gibi yeniliklerle gelen HTC One, çok yakında Türkiye'ye geliyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/htc ... afone-da_38853.html

Vodafone Türkiye, yepyeni bir akıllı telefon deneyimi sunan HTC'nin yeni modeli HTC One'ı çok yakında aboneleriyle buluşturacak. Red tarifelerinde çok avantajlı ödeme seçenekleriyle sunulacak olan HTC One için Mart ayında ön talep toplanmaya başlanacak. Alüminyum tek parça gövdeden oluşan yeni HTC One, cep telefonu deneyimini yeniden keşfeden ve akıllı telefonlar için yeni bir standart belirleyen HTC Sense 5 ile HTC BlinkFeed, HTC Zoe ve HTC BoomSound gibi inovasyonları bir arada sunuyor.


HTC BlinkFeed, sosyal medya, eğlence ve popüler içerik güncellemelerini, haber ve fotoğraflarını tek bir ekranda canlı akış ile gösteriyor; en güncel ve ilginç kaynaklardan en son içerikleri bir araya getirerek kullanıcıların birden çok uygulama ve web sitesi içinde geçiş yapmasına gerek bırakmadan tek bir yerden erişimine olanak sağlıyor. HTC Zoe, kullanıcıların yüksek çözünürlüklü ve üç saniyelik hayat bulan fotoğraflar çekmelerine imkân tanıyor. HTC BoomSound, ilk defa bir cep telefonunda insanların kendilerini sevdikleri müziklere, videolara, oyunlara ve YouTube kliplerine kaptırmasını sağlayan özel amplifikatöre sahip ön stereo hoparlörler ve Full HD ekran sunuyor.


Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:


"Vodafone Türkiye olarak bir süre önce akıllı telefon seçmeyi, almayı ve kullanmaya başlamayı kolay hale getiren Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu ACAİP'i hayata geçirdik. ACAİP kapsamında son teknoloji akıllı cihazları, çok avantajlı fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle abonelerimize sunuyoruz. Şimdi de lider akıllı telefon markalarından HTC'nin son cihazı yeni HTC One'ı abonelerimizle buluşturmaya hazırlanıyoruz. HTC One'ı Red tarifeleri ile alanlar Red Dünyası'nın hayatlarını kolaylaştıran hizmetlerinden ve özel olduklarını hissettiren fırsatlarından faydalanabilecekler."

Tüm Konu: HTC One, çok yakında Vodafone'da

Kaynak: www.chip.com.tr