HTC Touch Diamond II Türkiye'de!

CHIP Online
15-08-2009, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Vodafone, tüm dünyada büyük yankı uyandıran cep telefonu modelini Türkiye'de satacak...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/htc- ... rkiye-de_14643.html

Resimlerle: Her keseye uygun 3G cep telefonları

Vodafone, üstün teknik özellikleri ve şık tasarımıyla dünyada büyük yankı uyandıran HTC Touch Diamond II modelini Türkiye'de 3G+ ayrıcalığı ile Vodafone abonelerine sunuyor.

Türkiye'de sadece Vodafone abonelerine özel olarak sunulan HTC Touch Diamond II,  Windows Mobile 6.1 işletim sistemi ile aboneler ücretsiz e-posta servisiyle anında e-postalarına ulaşırken, Microsoft Office hizmetleri ile de Word, Excel, PowerPoint dokümanlarını görüntüleyebiliyor ve düzenleyebiliyorlar. Cihazla birlikte gelen MSN Messenger özelliği ile de kullanıcılara diledikleri gibi chat'leşebilme imkanı sağlıyor.

Sıradışı şıklıktaki tasarımıyla dünyada büyük beğeni toplayan HTC Touch Diamond II, tek elle rahatlıkla kullanılmak üzere optimize edilen gelişmiş dokunmatik ekran deneyiminin yanısıra 5 Mega Pixel kamerası, GPS (navigasyon) ve WiFi gibi özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır.

18 Ağustos'tan itibaren sadece Vodafone abonelerine özel olarak satışa sunulacak HTC Touch Diamond II modeli, 1GB'lık mobil internet paketi ile birlikte 18 ay boyunca tüm vergiler dahil ayda 79 TL veya 24 ay boyunca tüm vergiler dahil 65 TL ödeme taahhüdü veren tüm faturalı bireysel/kurumsal abonelere sunuluyor.

Tüm konu: HTC Touch Diamond II Türkiye'de!

Resimlerle: Her keseye uygun 3G cep telefonları

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Fiyatlar sizce uygun mu?

Blackinred
15-08-2009, 03:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
356 mesaj

Amazon.com'da bu ürünün fiyatı 825 TL (336.57 Sterlin). Vodafone'un taksitli fiyatları da ; 18*79=1422 ve 24*65=1560 TL. Fazla gibi duruyor ancak aylık 1 GB internet paketinin fiyatı 30 TL olduğundan ve taksitlendirme de göz önüne alınırsa normal duruyor. En azından Türkiye'ye göre normal diyeyim daha doğru olur. Ayrıca telefonun sade ve şık durduğunu ve özelliklerinin iyi olduğunu da belirtmeden geçmeyeyim.

PcMaKeR
15-08-2009, 11:34   |  #3  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

LAn bu sefer alıyorum Türkcell N97 yi vermedin ya bana :@ Vodafonum 1.5 senedir aktif kullanımda. Zaten faturalıya geçtim Alıyorum. En sonunda Windows Mobile a geri dönüyorum. Heyt be. Alacam bunu. Gel salı gell...

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 15 Ağustos 2009 13:28
PcMaKeR
15-08-2009, 11:50   |  #4  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

bu adamı seviyorum ben. Keşke Türkiyede olsa.