HTC Türkiye Ogilvy PR'la çalışmaya başladı

CHIP Online
14-07-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

HTC, Türkiye'deki iletişim faaliyetlerini Ogilvy PR ile yürütecek.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/htc ... -basladi_48310.html

Resimlerle: Android 4.4 KitKat'lı cep telefonları!

Pek çok ödüllü mobil cihazın yaratıcısı olan, yaptığı her işte insanı odak noktasına alan, dünyanın dört bir yanındaki tüketicileri için yenilikçi ve kişisel deneyimler yaratmak adına, tasarımın ve teknolojinin sınırlarını zorlayan HTC, Türkiye'deki iletişim faaliyetlerini Ogilvy PR ile yürütecek.


1992'de kurulan Capitol Halkla İlişkiler, güçlü bir yerel marka olarak elde ettiği başarı sonucunda 2000 yılında global bir iletişim devi olan WPP Group tarafından satın alındı. Böylelikle Türkiye'de yüzde 100'ü çok uluslu bir firma tarafından satın alınan ilk halkla ilişkiler şirketi ve Ogilvy Public Relations Worldwide'ın Türkiye ofisi oldu.


Müşterilerine stratejik iletişim ve halkla ilişkiler danışmanlığı kapsamında algılama yönetimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kurum içi iletişim, medya eğitimi ve kriz yönetimi alanlarında hizmet veren Ogilvy PR'ın portföyünde HSBC, Bosch Ev Aletleri, BP, 3M, Nestle, Sony Eurasia A.Ş, Efes Pilsen, Siemens Ev Aletleri, Profilo, PwC, Grohe ve Marshall gibi markalar bulunuyor.

Tüm Konu: HTC Türkiye Ogilvy PR'la çalışmaya başladı

Resimlerle: Android 4.4 KitKat'lı cep telefonları!

Kaynak: www.chip.com.tr