HTC yeni ceplerini MWC'de tanıttı!

CHIP Online
16-02-2011, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

HTC, Mobil Dünya Kongresinde 5 yeni cebini ve Sense ara yüzlü tabletini tanıttı! İşte yeni HTC'ler!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/htc- ... -tanitti_25323.html

HTC'nin 'Facebook düğmesi'ne sahip yeni 2 telefonunu bu haberimizde sizlere duyurmuştuk. Ancak HTC durmadı ve Mobil Dünya Kongresi'nde fazlasını da tanıttı. İşte HTC'nin tüm yeni telefonları HTC Desire S, HTC Wildfire S, HTC Incredible S, ChaCha ve HTC Salsa ve HTC'nin yeni tableti HTC Flyer:

HTC Desire S, HTC Wildfire S ve HTC Incredible S

HTC Desire S: Beğenilen, ödüllü HTC Desire'ın başarı öyküsünün takipçisi  olan HTC Desire S,  çarpıcı tasarımı güç ve hız ile bir araya getiriyor. HTC Legend'in alüminyum tasarımından ilham alarak tasarlanan HTC Desire S, elinizde  bütünsel ve doğal bir his yaratan tek bir alüminyum bloktan yaratıldı. Qualcomm'un yeni  1GHz 8255 Snapdragon MSM8255 işlemcisiyle, HTC Desire S hızlı performans ve güç sunuyor. Çift ön ve arka kamerası ile yüksek çözünürlüklü video kaydına, 3.7" inç WVGA ekranı ile de multimedya içeriklerinin göz alıcı bir biçimde görüntülenmesine olanak tanıyor.

HTC Corporation CEO'su Peter Chou, "Anlamlı bir yaklaşım olarak, müşterilerimize son teknoloji ürünü yenilikleri sade ve doğal bir şekilde sunmak için HTC Sense deneyimini geliştirdik. HTC Desire S,  HTC Wildfire S ve HTC Incredible S bunu en iyi şekilde temsil etmektedir. Bu yeni telefonlar kullanıcıların mobil deneyimini kişisel ve tamamen orijinal bir his yaratacak biçimde genişleten tarz, yenilik ve işlevlerin heyecan verici bir karışımıdır." dedi.

Tüm konu: HTC yeni ceplerini MWC'de tanıttı!


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: HTC'nin yeni ceplerini nasıl buldunuz?