Hükümran Senfoni Oyunu REKORA koşuyor

I Love GS
02-09-2008, 13:56   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
448 mesaj

Türk oyunu hükümran senfoni rekora koşuyor

9 Mayıs 2008’de 1. Tur Açık Beta testlere başlayan oyunun henüz açık beta aşamasında bulunmasına rağmen Türk oyunseverlerin gösterdiği ilgi ve güvenin "olağanüstü" olduğunu söylendi

Travian’ın 2004 yılında yayınlanmaya başlandığını ve o dönemden bugüne kadar Türkiye’de 400 bin dolayında oyuncusu olduğunu  Ogame’nin 2002’de çıktığını ve Türkiye’deki oyuncu sayısının da 300 bin civarında olduğu
düşünürsek
Bu oyunlar, dünyanın en büyük yayıncıları tarafından yayınlanan ve çok eski oyunlar. Kendi türlerinde hepsi birer klasik. Bu oyunların bu kadar uzun zamanda ulaştığı oyuncu kitlesine bakarsak Hükümran Senfoni Online’ın henüz test aşamasında olmasına rağmen, 3 ay gibi kısa bir zamanda 100 bin rakamını geçmesi ciddi bir başarı. Büyük ihtimalle oyun, Türkiye’de bugüne kadar en hızlı büyüyen tarayıcı tabanlı oyun oldu. Bu hızla giderse birinci yılın sonunda Türkiye’nin en çok oynanan tarayıcı tabanlı oyunu olacak."

Oyuna yeni bir şey ekleme yerine sadece oyunu sağlıklı bir şekilde ayakta tutacağız ve yurt dışı pazarları için anlaşmalar üzerinde çalışmalarımıza yıl sonlarına doğru başlayacağız

"Erkan Bayol, oyunun herkes için ücretsiz olarak hso.mynet.com adresinden oynanabileceğini bildirdi.

ayrıntılı bilgi

yorumum: :D forumda gördüğüm ikv oyunununa ilgi gösterilmesi için verilen çabanın bence artık pek işe yaramıyacağını söylemek isterim
hso böyle bir başarıya ulaştıktan sonra ikvyi pek düşünenin kalacağını düşünmüyorum:)

Son Düzenleme: I Love GS ~ 02 Eylül 2008 18:13
I Love GS
02-09-2008, 23:32   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
448 mesaj

son bir düzenleme yapıcaktım ama izin yokmuş

makaleyi dükkatle okuyunca sadece türkiye rakamlarını verdiklerini görüceksiniz
türkiyede değilde dünya çapında bakarsak daha çok yol aması lazım
hukumran senfoni oyunun...
ama ben ikv için pek umut göremiyorum :)

gözyaşı
03-09-2008, 10:55   |  #3  
Yeni Üye
24 mesaj

ben pc de oyun oynanmasına karşıyım ve hiç  hoşlanmıyorum :)

I Love GS
03-09-2008, 11:10   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
448 mesaj

:D

خH@љ
03-09-2008, 21:24   |  #5  
Ø®H@Ñ™ avatarı
Yıllanmış Üye
404 mesaj

http://www.sabah.com.tr/2008/02/02/ct/haber,4BB5F14104F84CE7B946DC926DD4C688.html

خH@љ
03-09-2008, 21:28   |  #6  
Ø®H@Ñ™ avatarı
Yıllanmış Üye
404 mesaj

Ayrıca bir ek yapmak gerekirse Hso daki kayıtlı oyuncuların en az yüzde 80ni İkv oyuncularıdır.Hso ilk çıktıgında İKv resmi forumunda konu açılmış bunun üzerine yoğun ilgi görerek meraktan oyuna kayıt yaptırmışlardır ki bende onlardan biriyyim oyunu 1 hafta oynadım ve hiç zevk almadım.Güncel verilere bakılırsada hso nun günde online max 700 kişiye ulaştıgını görürsünüz

SayGılarımla

İKV OYNAMAYAN İKV RUHUNDAN ANLAMAZ !!!
İKV NIN ARKASINDAN KONUŞMADAN ÖNCE İKV HAKKINDA BİRAZ BİLGİLİ OLUN !!!