I phone 4S Android Replika Şok Kampanya...

replikasatis
02-03-2013, 01:05   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

şok fiyat 275 tl ilk 10 kişiye bu fiyata verecegim daha sonra eski fiyatına dönecek

Iphone 4s android : 275 TL ( 3g özelligi yoktur.) 

kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz.1 sınıf replika bu fiyata dandik olur demeyin kampanya yaptım android hassas dokunmatigi 2.3.5 sürüm le elinize ulasacaktır.siyah ve beyaz renk secenegiyle türkiyenin neresinde olursanız olun kapınıza kadar kargoyla teslim. 

NOT: ı phone ekranında bulunan filmde stave jobs yazan replikalar 3 sınıf cin malı dikkat edin ı phone lar da 4.kalite bulunur. java uygulamalı isteyen arkadaslara da kısaca bi bilgi de bulunacam alıcagınız telefonun ekran kalitesine ekranda titreme bulanma gibi hareketler sezerseniz almayın ve orta tuş 'una bakın saglamlık hissi veriyorsa telefonu uzun ömür kulanabilirsiniz. 

ben android tarftarıyım ama java isteyenlere de yardımcı olmak acısından hemen bulabilirim ALLAHIN İZNİYLE ... 
gönderecegim javalar da pirüzsüzdür.stave jobs yazılı degil stave jobs yazılı telefon alan arkadaslar bilir ve yorum yaparsa bilinçlenme açısından milleti mize ve arkadaslarımıza yardım etmiş oluruz. 

Msn adresinden İletişime Geçmek isterseniz : http://replikasatisgmail.com 
Facebook adresinden İletişime Geçmek isterseniz :Facebook adresi için tıkla

resimler alıntıdır fakat en kısa zamanda telefonun resimlerini çekip koyucagım

ürünün dokunmatigi çok hassastır.kulananlar bilir 1.sınıf replika cihazdır.pm gönderiniz. 
ÜRÜNÜN BİR KAÇ YERİNDE YAZIM HATASI varDIR. 
ÖR:SAAT (SEAT) HAVA DURUMU (HAVE DURUMU) DİYE YAZI HATALARI VAR NASIL DÜZELTİLİR.YADA DÜZELTİLİRMİ BİLMİYORUM ALAN ARKADASLAR BİLİYORDUR DİYE TAHMİN EDİYORUM. 

Ürün 2012 son sürümdür 
* Orjinal android (2.3.5) sürümüdür 
* 800Mhz İşlemci Hızı 
* 256MB Ram 
* 5MP Kamera yazıyor ama (3MP) çekiyo sanırsam 
* GPS navigasyon
* Orjinal çelik kasa, boyut ve ağırlıktadır 
* Capative ekran (orjinaldeki dokunmatik kullanılmıştır) 
* Orjinaldaki ekran parlaklığı mevcut olup orjinal menülüdür. Menüsü Türkçedir. 
* Orjinal zilsesleri ve duvar kağıtları mevcut olup ayrıca size duvar kağıtları gönderilecektir 
* Orjinaldeki gibi logosu olup İPHONE yazısı mevcuttur. 
* İster hattınızdan ister WİFİ ile internete bağlanabilirsiniz 

önce ödeme yapılır.ürün kargoya verilir.1,2 iş günü içinde ürün elinizde olur.kargo alıcıya aittir. 
Ödeme seçenekleri : teb bank, Finans Bank ve ptt eft 

Siyah ve Beyaz Renk Seçimi belirtilmelidir, Ürün Kutusu ve Diğer Aksesuarları ile birlikte gönderilecektir,.. 

Videoyu İzlemek İçin Tıklayın alıntıdır.kısa zaman içinde kendi video sunu koyucam.

Son Düzenleme: replikasatis ~ 02 Mart 2013 02:04
replikasatis
05-03-2013, 01:35   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

konu güncel satışa devam