İ865GBF -sorun anakart mı?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
55ömer
27-08-2004, 14:51   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bilgisayarı alalı 2 ay oldu. Anakart i865gbf. üzerinde onboard extreme2 grafik kartı var.(İşl.Sist;Win XP pro,P42800- 512 ram- 1 mb. prescot.-80 gb. harddisk.) Sorun ;bilgisyar açılırken kitleniyor reset ve power düğmeleri cevap vermiyor.Ancak fiş çıkarıp resetleyebiliyorum. 2. veya 3. resetlemede başlayabiliyor.
    Şüphelendiğim konular; xp pro lisanslı değil, bu nedenle sp1a 'yı şifre kırıcı bir program yardımıile yükleyebildim. Sorun büyük ölçüde bu işlemden sonra başladı. Sistem geri yükleme yapamıyorum. Donanım uyuşmazlığı olabilirmi? Yoksa yazılım problemimi, ayrıca bazen açıldıktan sonra herhangi bir uygulama çalışırkende kitlenebiliyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Cors_Paradox
27-08-2004, 17:54   |  #2  
Taze Üye
6 mesaj

Temiz bir windows kurmanı öneririm. Ayrıca minumum donanımla çalıştırıp kur. Ve pinlerinde sorun olabilir. Kontrol edebilirsin.
En kötü makine bile eğer düzgün bir yapılandırma yapılırsa kolay kolay hata vermez. Benimde Sp1 le başım dertte. Orjinal windows um home edition ( IBM Thinkpad) , fakat pro kullanıyorum. Dolayısıyla sp1 i crack ettim. Daha sonra sorunlar başladı. Fakat sorun bundandır diyemem. Sony Vaio da sp1 crackli fakat 2 aydır sorunum yok.
Kolay gelsin.

Banned
27-08-2004, 22:17   |  #3  
Banlandı
1,133 mesaj

Bana parçalarını tam olarak yazarsan bir simülatör oluştururum ve durumu açıklarım...

alperce
29-08-2004, 02:34   |  #4  
Yeni Üye
34 mesaj

slm arkadaşım.bende celeron 1.7 var.xp pro service pack1 kurdugumdan beri p42.8 gibi çalışıyo desem yeri yani:)fazla oldu galiba))ondan olabileceğini sanmıyorum yani.