iatkos v7 wifi driveri ve bootcamp

Bersan
27-07-2009, 00:51   |  #1  
Bersan avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
515 mesaj

arkadaşlar napıp edip iatkosu yüklemeyi başardım fakat bir sorun var kurulum esnasın daki listede athertos driveri yoktu diğer driverleri denedim olmadı. mac (hackintosh) için athertos driveri varmı acaba....... haa bide boot campi hackintoshta nasıl çalıştırabiliriz o varr......Hmph

ssahin912
12-11-2009, 15:28   |  #2  
Taze Üye
4 mesaj

arkadaşlar en son çektiğim iatkos v7 mac os x leopard 10.5.7 sürümünü kurmak istiyorum
kurulum esnasında ekrana gelen osX86.Türk diye yazı yazıyor ve hatta kurulumda costomize seçeneklerinde dil paketi olarak Türkçe bile var fakat
 disk utiliti olduğu menüde
chameleon 2 installer
chameleon installer
Xiezhy installer seçenekleri mevcut burdaki ayarlara giremden normal kurulum yapıyorum ve çok hızlı kuruluyor. fakat kurulum bittikten sorna makie yeniden başlatıyor ve açıldığında siyah ekranda kalıyor mose gözüküyor fakat o şekilde bekliyor hiç bir hareket yok. vdi çıışlarından kabloyu deiştirdim denedim yine sonuç aynı.  açılışta diskleri görüyor seçenek sunuyor yani vista xp kurulu olan diskleri açabiliyor ama  yeni kurduğum mac amıyor. şuan bilgisayarda kalway 10.5.2. kurulu  ben bunu kurmak istiyorum. bana yardımcı olursanız çok sevinirim

ssahin912@hotmail.com teşekkürler saygılar

redsmoke
28-03-2010, 16:07   |  #3  
Taze Üye
9 mesaj
Alıntı: Bersan  
arkadaşlar napıp edip iatkosu yüklemeyi başardım fakat bir sorun var kurulum esnasın daki listede athertos driveri yoktu diğer driverleri denedim olmadı. mac (hackintosh) için athertos driveri varmı acaba....... haa bide boot campi hackintoshta nasıl çalıştırabiliriz o varr......Hmph
bendede aynı problem var atheros chipsetli wireless adaptorüm var fakat bir türlü ağları görmüyor ne denediysem bir türlü halledemedim. usb aygıtlarda görünüyor fakat bağlanmıyor acaba sorunu çözdünmü yardımcı olursan sevinirim

Bersan
29-03-2010, 23:32   |  #4  
Bersan avatarı
OP Yıllanmış Üye
515 mesaj

yok hala cevap yok o arada ben yine windows a geçmek zorunda kaldım :( annem mac os a alışamayınca benden habersiz gidip format attırmış :((((((((((((