ICQ 7 hazır; İndirin, deneyin!

CHIP Online
20-01-2010, 18:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

MSN'in bozguna uğrattığı ICQ, 7. sürümüyle bir kez daha karşımızda. Ama bu kez hiç şakası yok!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/icq- ... -deneyin_17766.html

Resimlerle: MSN'in yeni yüzü: Windows Live Messenger Wave 4

Anında mesajlaşma yazılımı ICQ'nun yeni 7. sürümü şu andan itibaren temin edilebiliyor. Yazılım arkadaş ve tanıdıklarınızla farklı yöntemlerle iletişim kurmanızı sağlıyor.

Yeni sürüm saf Messenger özelliklerinin yanında Facebook, Twitter, YouTube veya Flickr gibi sosyal ağlara da erişim sağlıyor.

Bu yenilik sayesinde ICQ durumunuzu Facebook veya Twitter sitesinde yayımlayabilir yahut hızlıca resim ve link değiş tokuşu yapabilirsiniz. Benzer şekilde arkadaşlarınızın durumlarını da "Feeds from Friends" sekmesinden görebilirsiniz. Yeni mesajlara direkt ICQ üzerinden yorum yapılabiliyor.

Yine yeni eklenen fotoğraf paylaşımı özelliği ile fotoğraflarınızı gerçek zamanlı biçimde ICQ üzerinden paylaşabilirsiniz. Flash arabirimi hızlıca fotoğraflara göz atmanızı sağlıyor.

Download: ICQ 7 Final

Tüm konu: ICQ 7 hazır; İndirin, deneyin!

İzleyin: Windows Live Writer ve Spaces

Resimlerle: MSN'in yeni yüzü: Windows Live Messenger Wave 4

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: ICQ 7'yi beğendiniz mi?

undrgrnd
21-01-2010, 10:01   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
230 mesaj

Bir zamanlar efsaneydim ama artık ömrünü tamamladın üzgünüm ICQ. Messengerı taklit ederek bir yere varamazsın.

yalcinkurt
21-01-2010, 10:09   |  #3  
yalcinkurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,580 mesaj
Alıntı: undrgrnd  
Bir zamanlar efsaneydim ama artık ömrünü tamamladın üzgünüm ICQ. Messengerı taklit ederek bir yere varamazsın.
Katılıyorum. Artık o eski günlerine ulaşması çok zor.