İki milyon elmas sahibini buldu!

CHIP Online
02-06-2010, 00:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

CHIP Online oyunseverlere tam 2 milyon elmas hediye etti. Katıldılar, kazandılar!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/iki- ... ni-buldu_20386.html

Güncelleme: CHIP Online ve GamersFirst işbirliği ile Türkiye'de baştan sona dek Türkçe oynanabilme özelliğiyle sevenlerinin gönlüne taht kuran Sonsuz Macera (Runes of Magic) için gerçekleştirdiğimiz kampanya büyük bir hızla başladı ve oyunseverler için hazırladığımız her birinin içinde oyun içerisinde rahatça harcıyabilecekleri 500 elmas olan 4.000 kese kapışıldı ve tükendi. İlgilenen tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz.

CHIP Online sürekli kazandırıyor. Böyle kampanyalarımız sık sık olacak, bu yüzden günde en az bir defa CHIP Online'ı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin, fırsatları kaçırmayın!


CHIP Online'dan oyunseverlere istedikleri gibi kullanabilecekleri tam 2 milyon elmas hediye. Tükenmeden alın, güle güle harcayın!

Sonsuz Macera (Runes of Magic) meraklıları için harika bir haberimiz var. CHIP Online ve GamersFirst ortaklığıyla hayata geçirdiğimiz bu kampanyada tam 4.000 CHIP Online kullanıcısı 500'er adet elmasa sahip oluyor. Oyun içinde rahatça harcayabileceğiniz bu elmaslarla yarattığınız karakteri farklı silahlar ve güçlerle donatabilir ve diğer oyunculara göre oyuna 1-0 önde başlayabilirsiniz.

Türkiye'de baştan sona dek Türkçe oynanabilme özelliğiyle sevenlerinin gönlüne taht kuran Sonsuz Macera, bu dil ayrıcalığının yanı sıra Türk motif ve karakterleriyle donatılmış olarak geliyor. Hatta Sonsuz Macera, Türk kültürünün özel günlerine uygun yerelleştirmelerle oyuncularına ne kadar değer verdiğini her fırsatta gösteriyor. Bu ayrıcalıkların yanı sıra, oyunun benzersiz özellikleri sayesinde oyuncular tek bir karakter altında iki farklı sınıf açabiliyor, hatta isterse kendi karma sınıflarını yaratabiliyor.  Kendilerine ait evlerini yine kendi ürettikleri eşyalarla dekore edebiliyor. Otomatik görev bulma sistemi ise görevlerin seçilip kolayca tamamlanmasını sağlıyor.


Dikkat! Diğer online oyunlar hakkında bilgi mi arıyorsunuz. O zaman özel dosyamıza buyurun: Ücretsiz Online oyun dünyası!

Tüm konu: İki milyon elmas sahibini buldu!


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Online oyunlar arasında favori tercihiniz hangisi?

_OnuR_
01-06-2010, 15:38   |  #2  
_OnuR_ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
890 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2008

eğer oyunu oynamayan varsa promo kodlarını özelden atabilir mi atarsanız çok sevinirim:)

onurkarakus1989
01-06-2010, 21:56   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2010

oyun oynamayanlar banda özel den kodları gönderebilirimi cok minettar olurum

zhaoyun604
04-06-2010, 15:14   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2010

Ben 1 kese bile alamadım :(