ikinci el bilgisayar satmak istiyorum

sırılsıklam
13-01-2010, 18:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaşlar elimde bilgisayar parçaları var bunları değerlendirip yerine sıfır bilgisayar ve notebook almak istiyorum bu tür parçalarla ilgilenen bir yer bilen varsa lütfen cevap yazsın şimdiden teşekkürler.

başkanım
13-01-2010, 18:12   |  #2  
Taze Üye
2 mesaj

kardeşim mecidiyeköyde dereboyu caddesinde ulus bilgisayar diye bir firma var senin işini onlar halleder sağlam firmadır ben seyyar bilgisayarcıyım onlardan alışveriş yapıyorum müşteriden çıkan ikinci el parçalarıda onlara satıyorum web sitelerini bir incele istersen www.uluspc.com

StyleALP
13-01-2010, 18:15   |  #3  
StyleALP avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,601 mesaj
Alıntı: başkanım  
kardeşim mecidiyeköyde dereboyu caddesinde ulus bilgisayar diye bir firma var senin işini onlar halleder sağlam firmadır ben seyyar bilgisayarcıyım onlardan alışveriş yapıyorum müşteriden çıkan ikinci el parçalarıda onlara satıyorum web sitelerini bir incele istersen www.uluspc.com
 Aynen, Mecidiyeköy Bilgisayar konusunda toptancılıkta iyi bir yere sahip. Yüzlerce Bilgisayarcı barındırıyor. Profile çevresinde veya Dereboyu Cadde 'si taraflarında rastlayabilirsin. Ayrıca arkadaşın bahsettiği Ulus Bilgisayarı tanıyorum. Uğrayabilirsin.

Veyahut;

www.sahibinden.com aracılığıyla ürününü satabilirsin.

IceManF1
13-01-2010, 18:27   |  #4  
IceManF1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,546 mesaj

bende sahibinden.com'u öneririm.
Süper bir 2. el sitesi.

Ahmet_79
13-01-2010, 18:44   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

https://www.chip.com.tr/forum/Alim-Satim_f59.html

öncelikle buranın alım satım bölümüne, sonra donanım haber ve sahibinden.com dan elinizdeki parçaların bütün detaylarını garanti kutu yada hasar filan ne varsa yazın istediğiniz fiyat ile birlikte, bunun dışında MecidiyeKöy ve KadıKöyde elden satış yapabilirsiniz.

mstfcatalkaya
30-05-2014, 20:04   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

öğrenciyim satmam gerekiyor lütfen arayın... 506 916 26 00. 

Turbo boost teknolojisi destekli Intel Core i5 ekran kartı 3 MB L3 önbelleği ve 2.66 GHz hızına sahip olup maksimum 2.93 GHz'e kadar çıkabiliyor. Yüksek performans sunan işlemciyi 4 GB DDR3 RAM'de destekliyor ve cihaz ağır uygulamalarda bile hızlı işlem yapabiliyor. RAM miktarı da arttırılabilir özellikte olup, maksimum 8 GB'a kadar destekliyor. Yüksek test skorları ile tüm 3D grafik kullanımlarında mükemmel sonuç veren 1 GB'lık NVIDIA GeForce GT 420M cihaz için çok büyük avantaj sağlıyor ve başlı başına tercih sebebi oldu. Klavye ve ana gövde plastiği kaliteli ve sert olup sağlam. 15.6 inç büyüklüğünde 1366x768 piksel çöüzünürlüğünde geniş ekrana sahiptir. Ekranın üst kısmında dahili kamera yer alıyor. Sol yan kısımda VGA bağlantı noktası, HDMI çıkışı, RJ45 konnektör, 1 adet USB 2.0 girişi ve kulaklık ile mikrofon jak girişleri var. Sağ tarafta ise 2 adet USB 2.0 ve optik okuyucu yer alıyor. soğutma sistemi o kadar kaliteli ki en ağır işlemlerde zorlu işlemlerde dahi ısınmıyor. yine de isteyenler için 50 liradeğerinde alltan soğutmalı fan verebilirim. kurulum cd'sine kadar her aksesuar'ı mevcuttur. az kullanılmış, çizik dahi yoktur. kutusu dahil her şeyi mevcuttur. 50 lira değerinde çanta, kablosuz fare ve bluetooth yanında hediye. ögrenciyim pazarlığa açıktır. lütfen mesaj atmayın telefon numaram 506 916 26 00 arayın, size format atılıp ulaşacaktır, 0 mahiyetinde. her hangi bir aksesuarını istmez iseniz eğer koşulları konuşup anlaşalım, saygılar.

xxramazan
10-07-2016, 21:49   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

0 BİLGİSAYAR TOPLANIR İSTEDİGİNİZ ÖZELLİK İSTEDİNİZ MARKA MODEL TOPLANIR EN AZ LİMİT 1000 TL UCUZA TOPLANIR  KARGOYLA GÖNDERİLİR

Son Düzenleme: xxramazan ~ 10 Temmuz 2016 21:50
Badsmokin
15-07-2016, 02:56   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
368 mesaj

Bazı internet sitelerinden satış yapabilirsin. Ben sahibinden de satmıştım eski bilgisayarımı

confickerbelasi
15-07-2016, 20:48   |  #9  
confickerbelasi avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 28
925 mesaj

6 (altı) yıl geçmiş çoktan satmış notebook''u almış köpeği üzerinde tepinmiş türlü türlü olaylar yamış eve sokaktan aldıkları kedi'nin klavye'ye işemesi sonucu mort olmuş...