ikinci El Parke Taşı Makinaları

beysanmak
05-08-2013, 12:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2013

ikinci el parke makinaları alanında beyazlı group ticari faaliyetlerimizden bir diğeridir. Beyazlı group olarak ikinci el parke makinaları hizmetine 2009 yılında Beysanmak markasından tamamen bağımsız olarak kurulan Presmak markası giriş yapmıştır. Beyazlı group Presmac olarak inşaat ve yapı sektörüneikinci el parke makinaları hizmeti sunmaktadır. Presmakikinci el parke makinalarıürünlerini beyazlı group ikinci el parke makinası garantisi ve güvencesiyle satışa sunmaktadır.

Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde parke makinesi sektörüne ait gelen taleplerin yoğunlu bizi ikinci el parke makinası işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaiır hale getirmeye sevk etmiştir.

Bu bağlamda 2009 yılında PRESMAC markası adı altında ikinci el parke makinesi sektörüne ait firmamızı, yeni parke makinaları üretim firmamız olan BEY-SAN-MAK'dan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.


Beyazlı group bünyesinde üretilen parke makinalarına verilen 2 yıl garanti hizmetini ikinci el olarak parke makinaları olarak satışa sunulan parke makinalarına da vererek güvenirliğin simgesi olmuştur.        Beyazlı group bünyesinde Presmac ikinci el parke makinaları manuel tam otomatik ve hidrolik olmak üzere ve 8lik 18 lik ve 36lık seçenekleriyle hizmete sunulmaktadır. Beyazlı group bünyesinde ikinci el parke makinalarısektöründe hizmet veren Presmac markamız uygun fiyat ve teknik destek ile sektörde güvenirliğin garantinin ve kalitenin simgesidir. ikinci el parke makinalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız...