imternetteki oyunları indirebilirmiyiz?

HPQ-User
22-04-2008, 23:42   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

FURKAN sormuş:
Ben internetteki oyunları indirmek istiyorum.Ama küçük oyunları mesela fireman 2 gibi.aslında ben indiriyorum oyunu oynıyınca tempory internet filesa kayıt oluyor ama oyun açmak için program gerekiyor.İşte o oyunu nasıl temin edebilirim diye soracaktım.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
xp
service pack 2

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322)

S.T.A.L.K.E.R.
24-04-2008, 00:27   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

Internete iki çeşit oyun paylaşımı vardır.

Biri ilegal olan WAREZ ( Full Oyunlar - CD* Mantığı ).
İkincisi bedava ve deneme sürümü olan oyunlar.

Siz ise bedava sürüm olan bir oyun oynamak istyorsunuz, tam anladıklarımdan sanırım sizin Temporary Folder (Klasörünüz) dolmuş.

Bunu yapmak için önce Tools ( Araçlar ) sonra Internet Options ( Internet Ayarları ) orada yani o pencerede Temporary Internet Files diye bir alan var, ekranın ortasında, oradaki Settings ( Ayarlar ) tıklayınız ve karşınıza gelen penceredeki Amount of Disk Space kısmındaki alanı büyütünüz yani messela sizin 524MB onu 1GB'a kadar büyütünüz, ve ayarları tamam diyerek saklayıp oyununuza dewam ediniz.

Borga-x
24-04-2008, 08:38   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

En guzelı Ccleaner programını yukleyıp butun sıstemdekı fazla dosyaları sılınız bunun ıcınde temp dosyaları da temızlenıyor.