inno3d geforce2 ekran kartında sorun

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
gataone
15-01-2005, 18:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Merhaba ekran kartım geforce2 64mb... genelde oyunları başlattıktan sonra oyunları görev çubuğuna indiriyor ve 4-5 defa tıklama ile oyun açılıyor... FİFA 2005 oynarken oyunu başlatırken ve açıldıktan sonrada oyuna baglanırken görev çubuguna indiriyor. bir çözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

teşekkür ederim...

soDifficult
15-01-2005, 21:10   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
158 mesaj

Genelde arka planda çalışan bazı uygulamalar nedeniyle oluyor böyle şeyler.Bilgisayarında kullanmadığın ve arka planda çalıştığını bildiğin uygulamaları bilgisayarından kaldır.Hiç ihtiyaç duymadım ama belki birisi bilgisayarını kurcalarken değiştirmiştir diye Bilgisayarım sağ tık özellikler>gelişmiş>performans kısmında ayarlara tıkla>gelişmiş sekmesine gel ve orada işlemci zamanlaması ve bellek kullanımını "programlar" olarak seç.Ve yine her zamanki gibi en son sürücü ve directx kullanmayı ihmal etme.

Recep Baltaş
16-01-2005, 21:15   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

nVİDİA nın sitesinden en son sürücüleri indirip kur ve direct in son sürümünü kur.o da olmazsa format at o da olmazsa yeni bir ekran kartı malesef şart.