internet çalışmıyor

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
melih_atici
19-10-2005, 08:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhaba,
çalıştığım şirkette virusden kaynaklandığını düşündüğüm bir problemim var. sabahları işe erken gelip serverları ve kendi bilgisayarımı kontrol ediyorum. internet çok sağlıklı çalışıyor. fakat insanlar gelip bilgisayarlarını açmaya başladıkları zaman internet çalışmıyor. sanırım interneti bloke eden bir virus var networkumde. trend micro kullanıyorum updateleri tam fakat bişey çıkmıyo.

yardımcı olursanız çok sevinirim.
saygılar...

Banned
19-10-2005, 14:47   |  #2  
Banlandı
191 mesaj

dostum bana msnden ulaş bu sorunu analamak çok kolay.msnden ulaş sana çözüm yolunu söyleyim çünkü burda söyleyecem kimse inanmıyor ama gerçekleri yaşayanlar biliyor nasıl çözdüğümü şuana kadar 8 adet butip sorunun cevabını msnden aldı bu formayazdım daha önce yalnız sadece alay edeildi bende bundan sonra eğer gerçekten sorunu çözmek isteyen varsa msn arcılığı ile cevap veriyorum.mutlaka ulaş en fazla 2 saatlik bir işlemlen sorun kesin çözülür.ama kısa süreceğinden emin ol 2 saat sürmeyebilir.

Der Rote BaroN
23-10-2005, 22:17   |  #3  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Bu aralar msn ye gel, yardım edeyim diyen ne kadar çok kişi var. Umarım şüphelendiğim şey değildir. Lamer kaynıyo etraf.

Banned
24-10-2005, 12:26   |  #4  
Banlandı
191 mesaj

lamerlik zor bişey değil yapmak istesem şimdiye kadar bu formdan 10 kişi ulaştı hepsini uçururdum.alt tarfı ya msn çalar lamerler yada pc uçurur 2 seçenek var zaten.uçurmak istesem uçururum msni almak istesem onuda alırım ama ben okadarda şerefsiz değilim.umarım bu açıklama yeterli olmuştur.