Internet Download Manager Youtube'da Çalışmıyor

murat guler
27-03-2016, 01:41   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
176 mesaj

Merhaba Arkadaşlar

Laptopumda IDM bir süredir tarayıcım Firefox'da Youtube'dan dosya indirmiyor fakat diger sitelerden sorunsuz bir şekilde indiriyor. Sorunu çözmek için önce IDM'yi silip yeniden yükledim, olmadı. Firefox'u silip güncel sürümü yükledim, önce sorun çözüldü fakat reklam engelleyici Adblock Plus'u yükledikten sonra tekrar aynı sorun oluştu. Adblock Plus'u eklentilerden kaldırdım fakat sorun düzelmedi. Firefox'un eklentiler bölümünden Adblock Plus'un ayarlarını kurcaladım fakat düzelmedi. Firefox'un sitesinden IDM fix'i indirip yüklemeye çalıştım fakat dosya bozuk mesajı verip yüklemedi. İşin garibi laptopumda ve masaüstü bilgisyarımda Firefox'un ve IDM'nin aynı versiyonları yüklü olmasına ragmen masaüstü bilgisayarımda bir sorun yok ve Firefox'da Youtube'dan dosya indirebiliyorum. Sizce sorun nedir, ne yapmam lazım.

Teşekkürler

Son Düzenleme: murat guler ~ 27 Mart 2016 01:46 Neden:
Erdal Kocaman
27-03-2016, 12:23   |  #2  
Erdal Kocaman avatarı
Taze Üye
1 mesaj

Merhaba,
Adres satırından "https://www." kısmını silip yerine "ss" yazınız. (tırnak işareti olmadan.)
Başka bir siteye yönlendirileceksiniz.
Buradan indirebilirsiniz.

murat guler
28-03-2016, 19:59   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
176 mesaj

Ne yaptıysam olmadı. Ben de IDM'yi silip en son versiyonunu indirip kurdum sonunda çalıştı. Öfff be....