Internet Explorer 9 büyük beğeni topladı!

CHIP Online
21-09-2010, 13:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Internet Explorer 9'u beğenip beğenmediğinizi bilemeyiz ama Dünya basını bakın hakkında neler dedi.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/inte ... -topladi_22525.html

Resimlerle: Internet Explorer 9 Beta hazır!

Microsoft uzun süren sessizlikten sonra Internet Explorer üzerinde yoğun çaba harcamaya başladı.

Internet Explorer 9'un birbiri ardına önbakış sürümlerini yayınlayan Microsoft, Internet Explorer 9'un beta'sıyla da büyük beğeni topladı. Testlerden de başarılı sonuçlar alan internet tarayıcı, dünya basınında geniş bir yankı uyandırmayı başardı.

Kullanıcıları tekrar heyecanlandıran bu tarayıcı için yapılan yorumlar oldukça olumlu. Zaman zaman çökmesine karşın beta sürümü son derece başarılı oldu. Sağladığı hız hissiyle yepyeni bir Internet Explorer olarak yeniden doğan bu tarayıcıyı hala denemediyseniz indirip denemelisiniz.

Download: Internet Explorer 9 beta

Tüm konu: Internet Explorer 9 büyük beğeni topladı!

İzleyin: Tartışmalı bir IE9 videosu!

Resimlerle: Internet Explorer 9 Beta hazır!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: IE9 beta doğru yolda mı?

ahmetkürkçü
21-09-2010, 15:26   |  #2  
ahmetkürkçü avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
809 mesaj

Bence doğru yolda ilk çıktığından beri ie9 betayı kullanıyorum ve çok memnunum ondan evvel chrome v6 kullanıyordum.ie9 kullanmak bana daha keyifli geliyor chrome ve firefoxa oranla.MS gerçekten ie9 üzerinde çok çalışmış.

Fattur
22-09-2010, 22:33   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Elbette...

vmesut
22-09-2010, 23:44   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
264 mesaj

çok hızlı ve  güzel ancak adobe flash player i tam oturmamış video izlerken takılmalar oluyor. Tam ve kararlı sürümü çıkınca kullanmaya başlarım herhalde