internet explorer 9 da otomatik şifreyi yazmıyor

wolkanimmortal
30-05-2011, 06:23   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

internet explorer 9 da internet seçenekleri / içerik / otomatik tamamla bölümunde formlar daki kutucuk tıklı ve formlardaki kullanıcı adlari ve parolalar daki kutucuk tıklı. İstediğim facebook'a e-posta adresimi ve şifremi otomatik olarak sorgu suale gerek kalmadan kaydetmesidir. Fakat ne kadar denediysemde e-posta adresimi kaydediyor ama şifremi otomatik doldurmuyor. Problem yada hatam nedir bi türlü anlayamadim.

Konuyla ilgili bilgisi olan uzman arkadaslardan tam açıklamalı bir şekilde yardım rica ediyorum. Otomatik tamamla kısmında eğer parolamı kaydetmeden önce beni uyarı tıklı yaparsam altta uyari çıkıyor ve onu onaylarsam isim ve şifreyi ozaman otomatik yazıyor ama sadece formlar ve bi altındaki forundaki kullanıcı adı ve şifremi otomatik kaydet tıklı olunca sadece e-posta adımı kaydediyor ve otomatik olarak dolduruyor boşluğu fakat şifremi kaydedip otomatik olarak doldurmuyor.

Konuyla ilgili acil yardim. Şimdiden teşekkür ederim çözümleriniz için

wolkanimmortal
08-06-2011, 01:28   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

konuyla ilgili bilgisi olan yokmu

Kapalı Hesap (200174)
08-06-2011, 02:38   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

arkadaşım exploreri sıfırla sonra sitelere girş yab şifreni yazınca hatırlasınmı diye sorar evet dersen hatırlar ben böyle yabtım ve şuan hatırlıyor koolay gelsin ayrıca unutma bilgisayar kullanıcının dediğini yabar her zaman virüs bulaşmadıkça :))