Internet Explorer Varsayılan tarayıcı sorunu

00017
08-09-2009, 16:18   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Slm arkadaşlar Internet Explorer 7 kullanıyordum Google Chrome yükledikten sonra kullanılan web tarayıcısı Google Chrome ayarlandı yalnız mesenger üzerinden hotmaille girerken sorun cıkartıyordu bunun üzerine Google Chrome sildim bu seferde Internet Explorer 7  acarken her seferinde kullanılan web tarayıcısı ararlansınmı? diye uyarı ile karşılaşıyor ne yaptınsa düzelmedi Internet Explorer 8 yüklemek isteme rağmen bunada izin vermiyor ayrıca mesenger üzerinden hotmaile girmek istediğimde Google Chrome oluşan aynı  sorunla karşılaşıyor bana yardımcı olursanız sevinirim cevaplar için teşekkürler

OnlyMann
08-09-2009, 16:22   |  #2  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,779 mesaj

ie araçlar menüsünde İnternet Seçeneklerinden Programlar sekmesinde Varsayılan tarayıcı olarak seçiniz. <

00017
08-09-2009, 16:25   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

ie araçlar menüsünde İnternet Seçeneklerinden Programlar sekmesinde Varsayılan tarayıcı olarak seçiniz. yapmama rağmen aynı sorun devam ediyor her seferinde  Internet Explorer  varsayılan web tarayıcısı ayarlansınmı diye uyarı alıyorum yeni  Internet Explorer  acılışta

OSMAN BAĞÇEVAN
09-09-2009, 13:44   |  #4  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

msn sorununuzu:

resimdeki tik işaretliyse, işareti kaldırıp ya da tik işretli değilse , işaretleyerek    sorununuz çözelebilir..

ie 7 sorununuzu :
denetim masası /internet seçenekleri /gelişmiş / sıfırla /uygula/tamam 
yaptıktan sonra
denetim masası /internet seçenekleri  / programlar / internet explorer varsayılan tarayıcı değilse bana bilgi ver 
tikini işaretleyip  deneyin , olmazsa
işaretlemeyip  deneyin ... 

büyük bir ihtimal sorununuz düzelicektir..
bunlarda olmazsa  denetim masasında /varsayılan programlardan  
ayarlamaları doğru şekilde yaparak sorununuz düzelebilir..

Son Düzenleme: OSMAN BAĞÇEVAN ~ 09 Eylül 2009 13:46