İnternet Güvenliği

XeNa_89
14-10-2007, 17:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Merak Ediyorum internet güvenliği için hangi programları kullanıosunuz?Herkes kullandığı programları yazarsa ya da öneride bulunursa hem bu konuda sıkıntı cekenler yararlanır hem de bnm merağımı giderirsinizGülüş.

Sistem özelliklerim 256 mb ram 2.8 ghz islemci
>AVG Home Free Edition
>AVG Anti-Spyware
Ancak bu kadarına müsade edio sistemGülüş Verim şimdilik çok iyi.Format atalı 3 gün olduGülüş

Son Düzenleme: XeNa_89 ~ 15 Ekim 2007 10:03
viking20
14-10-2007, 19:12   |  #2  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

KİS7 nin karalisteye geçmesiyle,BullGuard int.security.7.0,windows defender,SpybotSearch&Destroy,a-squared Free,Trojan Remover hepsi bu.
edit:afedersin ,imzanda geçen ''by KuDuizm ''ne demek?

Son Düzenleme: viking20 ~ 14 Ekim 2007 19:14
black_flood
14-10-2007, 19:36   |  #3  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

walla nedesem yalan ben panda kullanıp satan ve desteğini veren birisiyim tabikide pandaylan yola devam ama geçenlerde  opnis dene bir trojen başladı yayılmaya bilinen tüm yazılımları ve kaspersky nod32 bile bulamadığı pandanın ise varlığını bariz belli ettiği ama müdahale edemediği bir virüs. ve sadece mks arcavir adında portekiz yazılımı temizleyip bulabilmektedir. bu yüzden nederseniz deyin bende dahil halt etmiş durumdayız hepimiz basit bir opnis virüsünlen bilinenlerin hiçbiri başa çıkamayıpta bir portekiz antivirüsünün başa çıktığı zararlı ortadayken tantana yapmanın pekte bir mantığı yok.

XxXDaRKoXxX
14-10-2007, 21:22   |  #4  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
black_flood
walla nedesem yalan ben panda kullanıp satan ve desteğini veren birisiyim tabikide pandaylan yola devam ama geçenlerde  opnis dene bir trojen başladı yayılmaya bilinen tüm yazılımları ve kaspersky nod32 bile bulamadığı pandanın ise varlığını bariz belli ettiği ama müdahale edemediği bir virüs. ve sadece mks arcavir adında portekiz yazılımı temizleyip bulabilmektedir. bu yüzden nederseniz deyin bende dahil halt etmiş durumdayız hepimiz basit bir opnis virüsünlen bilinenlerin hiçbiri başa çıkamayıpta bir portekiz antivirüsünün başa çıktığı zararlı ortadayken tantana yapmanın pekte bir mantığı yok.
gerçekten mi?

BEn bu arada yeni key bulmamla birlikte KİS 7 ye dönmüş bulunuyorum yanında ad-aware ile birlikte:)

sys
14-10-2007, 21:38   |  #5  
Yıllanmış Üye
118 mesaj

valla ben de mcafee var. işimi görüo total security aldım kurdum bu güne kadar da hiç virüs yüzünden format atmadım!anti spyware ı mı dersin privacy servis mi dersin hepsi var! cok memnunum!

black_flood
15-10-2007, 10:10   |  #6  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

malesef gerçek o yüzden herdaim yedekte portekiz asıllı olan mks ( arcavir ) bulundurmaktayım.denemek isteyenler

adresinden indirip deneyebilir baybi geniş yeteneğe sahip yalnız manuel tarama esnasında 2. bir işlem yapmak neredeyse imkansız oluyor o yüzden kasıyor demeyin gerçekten kasıyor ama manuel tarama yokken ve kendi realtime açıkken böyle bir sıkıntı yok.

XeNa_89
18-10-2007, 18:52   |  #7  
OP Taze Üye
17 mesaj

ne kadar para odersen ode istediğin programı al istediğin kadar guncelleme yap yinede %100 güvenlik saglanmaz. bilgisayarı saçma sapan şeyler içinde kullanmadıktan sonra virüstü spydı carttı curttu bulasmaz.yani bilgisayarı %100 korumak kullanıcının kullanım amacına baglıdır.

Son Düzenleme: XeNa_89 ~ 18 Ekim 2007 18:54