İnternet Tarayıcı Hataları

SABUNNN
26-01-2011, 22:42   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

mrb yazıcagım hatarlar oluştugunda bir çare bulamadım pcye format attım düzeldi.Bir süre sonra tekrar aynı hatarlar meydana geldi. chrome ve mozilla kullanıyorum 2sinde de aynı hatalar mevcut

1.HATA
Bir siteye girdigimde (örnegin:youtube) site sayfası acılıyor ancak adres cubugunda google.com.tr yazıyor sayfaya f5 cektigimde hiç bir düzelme yada degişiklik olmuyor

FOTO:

2.HATA

Herhangi bir siteye girdigimde (örn:chip forum) mouse tekerlegi ile assagiya dogru iniyorum ama sayfanın sonuna kadar inmiyor yarida kaliyor.Sagda bulunan (adını bilmiyorum) dik dikdörtgen şeklinde cubuk sonda oluyor ve sayfanın bittigini gösteriyor halbuki sayfanın yarısındayim.Kırmızı ile işaretledigim şey sayesinde sayfanın sonuna inebiliyorum

FOTO: (chip forumun İNTERNET bölümünde bitiyor halbuki aşşagıda bir sürü bölüm var)

3.HATA

bu hatalar üzerine chrome sildim tekrar yükledim fakat aynı hataları aldım Norton İnternet Security çalıştırdım virüs olabilir diye full tarama yaptım ne bulduysa temizledi pcye rest attım.Attıktan sonra chrome yüklü oldugu halde acılmıyor denetim masasında chrome yüklü gözüküyor basıyorum ama acılmıyor

bunlarla kalmıyıp üye oldugum sitelere giris yapmıyor kullanıcı adı şifre yazıyorum giriş diyorum sanki sayfayi yenilemisim gibi oluyor hiçbir degisiklik olmuyor :S

SABUNNN
05-02-2011, 15:20   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

chrome acılmama sorununu cözdüm digerlerinin yokmu bir çözümü :S