İnternet üzerinden vidolar açılmıyor

murat_baba
01-04-2012, 23:06   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaşlar benim pcde garip bir sorun ortaya çıktı youtube ve izelesene hariç dier sitelerden videolar açılmıyor.Sorunu biraz açıklayayım mesala facebookta bir vidoya tıklıyorum loading yazısı gelior ama video gelmior yarım saat bekledim loading yazıor gene gelmiyor dier sitelerdede öle video açılmıyor loding ekranında kalıyor öylece.Sadece facebook deil film izlemek için baktıgım her sitenin videosunu açmadı.Sorun neyden kaynaklanabilir abode flash playeri indirip tekrar kurdum choremeyi indirip tekrar kurdum internet exploer le denedim sonuç aynı.Ama youtube ve izlesene.com a baktım çok rahat açılıyor o videolar İlk defa böle bişeyle karşılaşıyorum internetimde gayet hızlı

Anket
Son Düzenleme: murat_baba ~ 01 Nisan 2012 23:16
esbilisimm
01-04-2012, 23:23   |  #2  
Yeni Üye
36 mesaj

En temel etken flash player. Fakat kurdum diyorsun. Başka tarayıcıda denedim diyorsun, Explorer activex ve güvenlik ayarları değişmiş olabilir. İstersen explorer - internet seçenekleri - gelişmiş ayarlardan varsayılan ayarlara geri dönmeyi dene. Ve birde Ccleaner tarzı bir programla internet geçmişini temizle. kolay gelsin.
www.esbilisim.org

murat_baba
01-04-2012, 23:48   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

dediklerini yaptım CCleaner le temizledim gene olmadı

murat_baba
02-04-2012, 18:52   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj