interneti hızlandırma programı

keles2113
15-05-2011, 19:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

interneti hızlandırma programı arıyorum.denenmiş olursa iyi olur

treville
15-05-2011, 20:04   |  #2  
Taze Üye
19 mesaj

turbo interneti dene en iyisi o...

ScienceNET
15-05-2011, 20:08   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
787 mesaj

Turbo internet iyi, hızlı da... Birçok site açılmıyor veya hata veriyor...

Kapalı Hesap (91855)
15-05-2011, 20:32   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj

İnterneti programla falan hızlandıramazsınız. Eğer 1mbps internet kullanıyorasan en fazla saniyede 128 kilobayt hızla dosya indirebilirsin. Çok nadiren bu sayının üzerine çıkmak mümkün ama onun da programlarla ilgisi yoktur.
Net limiter diye bi program var o hangi programın internetini ne kadar kullandığını gösteriyo ve hız limiti getirebiliyo. Ben mesela anti-virus programımın hız limitini 2 kb olarak ayarlıyorum. Normalde trafiği durduruyo yoksa.
Benim sana bu programı önermemin nedeni kontrolün dahilinde olmayan programlar internetini çok fazla kullanıp hızını düşürebilir sen de duruma göre bi limit atarsın böylece trafiğin düzene girer.

sosyalik
15-05-2011, 21:16   |  #5  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 47
1,710 mesaj
Alıntı: Kötü Adam  
İnterneti programla falan hızlandıramazsınız.
Katılıyorum.
Ama dosyaları en yüksek hızda indirmek için Free Download Manager veya benzeri bir program kullanabilirsin.(Hızlı dosya indirmeni sağlamaz,sadece hızının tamamını kullanmanı sağlar.Yüksek boyutlu dosyalar indirirken öneririm.)
Onun dışında İnternet Explorer 8 kullanıyorsan Mozilla Firefox veya Google Chrome gibi daha modern bir tarayıcıya geçmeni öneririm.(Tavsiyem Mozilla Firefox'tur.)

mburak12345
15-05-2011, 21:27   |  #6  
mburak12345 avatarı
Yıllanmış Üye
1,242 mesaj

oyun film indireceksen torrent..internet geçmişini temizle güzel dns kullan.. ama öyle aşırı bi fark göremezsin..8mbit altındaysa internetin işin kötü..

Güney62
16-05-2011, 19:33   |  #7  
Güney62 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
546 mesaj
Alıntı: Kötü Adam  
İnterneti programla falan hızlandıramazsınız. Eğer 1mbps internet kullanıyorasan en fazla saniyede 128 kilobayt hızla dosya indirebilirsin. Çok nadiren bu sayının üzerine çıkmak mümkün ama onun da programlarla ilgisi yoktur.
Net limiter diye bi program var o hangi programın internetini ne kadar kullandığını gösteriyo ve hız limiti getirebiliyo. Ben mesela anti-virus programımın hız limitini 2 kb olarak ayarlıyorum. Normalde trafiği durduruyo yoksa.
Benim sana bu programı önermemin nedeni kontrolün dahilinde olmayan programlar internetini çok fazla kullanıp hızını düşürebilir sen de duruma göre bi limit atarsın böylece trafiğin düzene girer.
Katılıyorum.Internet Download Manager gibi programlarla ancak indirme hızını yükseltebilirsin.Yoksa internet hızının değişmesi için internet paketini yükseltmen gerekiyor.

umutumut
17-05-2011, 12:12   |  #8  
Yeni Üye
32 mesaj

ULTIMATE PC Atölyesi !!!!!! 

Evinizde ve işinizde bilgisayar arızalarını kolaycagidermek sizi mutlu etmez mi?
Bilgisayar Onarım bilginizi en üst seviyelere çıkarmayane dersiniz?
Her problemde bilgisayarınıza format atılıp her şeyinizinyerinin değişmesi sinirlerinizi bozmuyor mu?

“İçeride sizin için hazırlanmış çok zengin bir içerik varacele edin bu fırsatı kaçırmayın. Evinizde, işinizde size her an yardımcıolacak bir ürün var “

http://tinyurl.com/bilgisayar-ar-za-cozumleri