internetten alışveriş

rroonnaallddoo
21-09-2007, 11:29   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
161 mesaj

telefon fiyatlarına bakıyorum da internette çok daha ucuz telefonculara göre.mesela u600 telefoncularda 580 iken internette 440 .ama internetten daha önce hiç alışveriş yapmadığım için güvenemiyorum da.galiba kredi kartının şifresini veriyoruz siteye.siz her siteden alışveriş yaparmısınız yoksa sadece güvendiğiniz sitelerden mi alırsınız..

theironman
21-09-2007, 11:41   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

güvendiğin sitelerden alacaksın tabii; hepsiburada.com mesela benim tercihim, reklam olsun diye söylemiyorum ama güvenilirliği tescilli olacak, bilmediğin yerden almayacaksın ve kişisel güvenlik önlemini de alacaksın.

Borga-x
21-09-2007, 11:42   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

guvenlı alısverışte araman gereken IE2nın kosesınde kılıt resmı cıkar bunun kapalı olmasına dıkkat et bırde https dıye başlayan siteler güvenli. Onun dısında kalan sıtelerın guvenlıgını ıyıce araştırmanı onerırım. Bu bırazda senın kulandıgın bilgisayarın guvenlıgı ıle ilgili. Sıstemınde koruma varsa sorun olmaz. Yoksa zaten solucanlar trojanlar cırıt atıyorsa o pc'den bu tıp alışverıs yapmak ta tehlıkelı...

bir dost
21-09-2007, 11:50   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,174 mesaj

hepsiburada.com gerçekten güvenilir bir alışveriş sitesi ben kullandım birkaç kez .ama kredi kartı işi bana ters .paran varsa bankadan havale yapmak daha iyi. havale yapınca bir miktar indirimde uygulanıyor.

TuncaBozkurt
21-09-2007, 17:29   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Ayrıca eğer internet bankacılığı kullanıyorsan ve Yapı Kredi gibi bir bankada hesabın varsa zaten normalin çok çok altında olan e-havale ücretleri 0'a iniyor.

Ayrıca hepsiburada.com dışında ereyon.com.tr, weblebi.com, koysepete.com gibi sitelere de göz atabilirsin. Özellikle Ereyon'da KVK garantili olarak normalden düşük fiyata cep telefonları satılıyor(bazı modeller). Ve de İzmir'den göndermelerine rağmen 24 saatten kısa bir sürede siparişim elime ulaştı.

rroonnaallddoo
21-09-2007, 19:48   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
161 mesaj

bende ereyondan alışveriş yapmak istiyordum.diğer sitelere göre çok uygun fiyatları.