Internetten Para Kazanma

NumaraBiz
07-07-2016, 16:27   |  #1  
NumaraBiz avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2016

Merhabalar, trafiğinizi en kolay nasıl paraya çevirebileceğinizi, kolay ve başarılı bir yol ile anlatacağım.

Numarabiz.com, sohbet hattı tanıtımı yaparak kazanç sağlamak isteyen herkesin kolaylıkla numara tahsis edebilmesi için oluşturulmuş basit ve kullanışlı bir platformdur.

Amacımız, yayıncılarımızın kaliteli IVR alt yapımız sayesinde daha yüksek dakikalar yapmalarını sağlayarak, ödemelerini hızlı ve sorunsuz şekilde almalarıdır.

Numarabiz.com panelinizden dakikalarınızı anlık olarak takip ederek, güncel bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz zaman ödeme talebinde bulunarak her pazartesi günü kazancınızı banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Sohbet hatları sahip olduğu büyük pazar payı sayesinde size yüksek kazançlar sağlayabilir. Sizde sitenizden daha fazla kazanç sağlamak istiyorsanız sisteme üye olarak hemen numara talebinde bulunabilirsiniz.

Sitenize zarar verecek reklam kodları eklemeden sadece numara reklamı yaparak, reklam gelirinizi yükseltin.

Sitemiz: NumaraBiz Trafiğinizi gelire dönüştüren sistem

Kullanmaya nasıl başlarım?

Öncelikle sisteme üye olmalısınız. Üyelik sistemimiz e-mail ve telefon numarası aktivasyonu ile çalışır. Daha sağlıklı hizmet verebilmemiz açısından lütfen bu konuya özen gösteriniz. Üyelik işleminden sonra panelinizden "Numara Talep Et" bölümüne girerek, gerekli alanları doldurup kullanmak istediğiniz numara bloğunu seçerek numara talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede talebinizi değerlendirecektir.

Ödemeler ne zaman yapılıyor?

Ödemeler, ödeme talebi yapmanız doğrultusunda pazartesi günleri hesabınıza yatırılacaktır. Ödeme talebi yapmayıp bakiyenizi hesabınızda tutmak isterseniz, mevcut bakiyeniz devam eden dönemde ki kazancınızla birlikte bir sonra ki ödeme döneminde yine talebiniz doğrultusunda banka hesabınıza EFT/Havale/Paypal yoluyla gönderilecektir.

Ödeme alt limiti nedir?

Ödeme talebinde bulunabilmeniz için hesabınızda en az 100 TL bakiye bulunması gerekmektedir. Yeterli bakiye bulunmaması durumunda mevcut bakiyeniz bir sonra ki ödeme dönemine aktarılacaktır.

Kaç adet numara talep edebiliyorum?

Sistemde istediğiniz kadar numara talebinde bulunabilirsiniz. Fakat talep edip kullanmakta olduğunuz diğer numara/numaraların her birinin günlük min 100dk yapıyor olması gerekmektedir aksi halde talebiniz kabul edilmeyecektir.

Numaramı kullanmazsam ne olur?

10 gün süresince 100dk yapamayan numaralar sistem tarafından otomatik olarak hesabınızdan geri alınır. Bu süre zarfında yapmış olduğunuz dakikaların karşılığı olan bakiye hesabınızdan silinmez.

Kazancım nasıl hesaplanıyor?

Yaptığınız her dakika başına alacağınız net ücret 0,50TL'dir. Örneğin; 200dk yaptığınızı düşünürsek 200dk x 0,50TL = 100TL net kazancınız olacaktır.Her türlü sorularınızı başlık altından sorabilirsiniz, ya da mail ile bana ulaşabilirsiniz.

Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

byberkgmail.com


Son Düzenleme: NumaraBiz ~ 07 Temmuz 2016 16:30 Neden: