iOS 7'yi gören çocuk kendini tutamadı!

CHIP Online
23-09-2013, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Babasının iPad'inde oyun oynamak isteyen 4 yaşındaki çocuk, iOS 7'yi görünce işte böyle "çıldırdı!"

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ios ... tutamadi_42790.html

Resimlerle: iOS 7'den ilk ekran görüntüleri

Kansas'ta yaşayan bu küçük çocuk, babasının iPad'inde iOS 7'nin yeni tasarımını görmesiyle beraber göz yaşlarına boğuldu. Apple'ın yeni tasarımına hüzünlenen 4 yaşındaki çocuğun şimdiye kadarki işletim sistemleriyle sorununun olmadığı söyleniyor.


The Telegraph'ın haberine göre 4 yaşındaki Jack Colling'in tüm istediği, babasının iPad'inde Plants vs. Zombies oynamaktı. Jack'in babası ise iPad'ini çocuğuna hiç danışmadan ince, zarif ve rengarenk iOS 7'ye yükseltmişti. Görünen o ki baba, bu davranışla küçük bir yanlışa imza attı.


<script type="text/javascript" src="http://player.ooyala.com/player.js?width=620&video_pcode=RvbGU6Z74XE_a3bj4QwRGByhq9h2&embedCode=U1MThxZTpZyBuxhEwM-OGcM0KYjd7k99&height=315&deepLinkEmbedCode=U1MThxZTpZyBuxhEwM-OGcM0KYjd7k99"></script>

iOS 7'li iPad'e baktığında gördüklerine inanamayan Jack bir anda duygulandı ve bu çaresizlik karşısında kendini hüngür hüngür ağlamaktan alıkoyamadı. iOS 6'ya alışan Jack'in iOS 7'deki hiçbir şeyden hoşlanmadığı söyleniyor.


Sizin de eski iOS'a alışan bir çocuğunuz ve ona verdiğiniz iOS'lu bir cihazınız varsa, alıştığı dünyayı değiştirmeden önce onu biraz hazırlamanız yerinde bir davranış olabilir.

Tüm Konu: iOS 7'yi gören çocuk kendini tutamadı!

Resimlerle: iOS 7'den ilk ekran görüntüleri

Kaynak: www.chip.com.tr