iOS vs Android vs Windows 8!

CHIP Online
09-01-2013, 00:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Android, iOS, Windows... Hangi işletim sistemi size göre? Peki hangi modeli seçmeli?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/io ... indows-8_37583.html

Resimlerle: 2012'nin en kayda değer 10 tableti

Güç, akıllıca özellikler ve gelişmiş işletim sistemleri sayesinde günümüz tabletleri tam anlamıyla teknik birer mucize. Ama size hangisi gerekli? Şık bir iPad mi, hızlı bir Android mi, yoksa yeni bir Windows tablet mi? En iyi seçenekleri burada sunuyoruz.


Şu günlerde tüm teknoloji ürünleri içinde en fazla arzulananların tablet bilgisayarlar olduğu kesin. Ama geniş tasarım yelpazesi yüzünden seçim yaparken neredeyse acı çekebilirsiniz. Açık seçik olan bir şey var ki o da modern bir tablette, iyi bir ekran, hızlı internet gezinti aracı ve uzun pil ömrü olmazsa olmaz.


iOS, Android ya da Windows


Ancak bir tablet tüm bu donanım ihtiyaçlarını karşılıyor olsa bile acele karar vermemelisiniz. İyi bir tablet arıyorsanız işletim sistemine de mutlaka dikkat etmelisiniz. İşletim sistemi seçimi yaban atılacak bir iş değil çünkü tabletinizde kullanabileceğiniz uygulamaları doğrudan belirliyor. Ayrıca tabletlerin dokunmatik ekranları gibi donanımlar belirli uygulamalara dayanıyor. Sizlere iOS, Android ve Windows cephelerindeki en iyi tabletlerin güçlü ve zayıf yanlarını gösteriyor, her testten en iyi sonucu alan tabletleri belirliyoruz: iPad önerileri, en iyi Android tabletler ve yeni Windows tabletler.


Tüm Konu: iOS vs Android vs Windows 8!

Resimlerle: 2012'nin en kayda değer 10 tableti

Kaynak: www.chip.com.tr

grezimonk
09-01-2013, 01:47   |  #2  
grezimonk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 37
4,195 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2012

klasik Apple reklamı...