iPhone 3G S, MacBook, Safari ve daha fazlası

CHIP Online
10-06-2009, 11:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

iPhone'dan Safari'ye, yeni MacBook'lardan Snow Leopard'a WWDC'ye damgasını vuran duyurular

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/iPho ... -fazlasi_13262.html

Resimlerle: Ve karşınızda iPhone 3G S

San Fransisco'da düzenlenen Apple'ın World Wide Developers Conferece ya da kısa adıyla WWDC'ye, dev firmanın son yenilikleri damgasını vurdu. Steve Jobs görünürlerde yoktu ama WWDC gösterilecek tüm sunumların hazırlanmasına evinden katkıda bulunduğu biliniyor.

WWDC'de ilk olarak Apple yeni MacBook Pro diz üstü bilgisayarını tanıttı. 3,06 GHz hıza kadar çıkabilen ve 8 GB'a kadar bellek desteği sunan yeni MacBook Pro arasında en çok ilgiyi 17 inçlik ve 6 MB ön belleğe sahip modeli gördü. 13 inçlik modellerin 1199 ile 1499 dolar arası, 15 inç modellerin 1699 - 2299 dolar arası ve 17 inç modellin 2499 dolara satılacağı da WWDC'de duyuruldu.

WWDC'de Apple'ın yeni işletim sistemi Snow Leopard'ın bir demosu da katılımcılarla paylaşıldı. Snow Leopard'ın en göze çarpan özelliği ise hızı oldu. Apple, yeni sistemin öncekilerden çok daha hızlı çalışacağını belirtti.

Tüm konu: iPhone 3G S, MacBook, Safari ve daha fazlası

İzleyin: iPhone 3G S

Resimlerle: Ve karşınızda iPhone 3G S

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce WWDC'de duyurulan bu ürünlerden en önemlisi hangisi?

Kapalı Hesap (53751)
10-06-2009, 11:52   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,036 mesaj

Benim için yeni MacBook modelleri yanında doğal olarak Mac OS X Snow Leopard ve Safari, sadece iPhone'la pek ilgilenmiyorum:))

barguti
10-06-2009, 12:18   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
168 mesaj

sadece snow leopard =) leo'dan daha hızlı çalışıyormuş leo'nun hızı bile tatmin edici seviyede ;)