iPhone 4S tanıtımı pahalıya patladı

CHIP Online
05-10-2011, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Apple'ın yeni iPhone'u tanıttığı saatlerde dev bir çökmeyle uğraşmak zorunda kalanlar da vardı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ipho ... -patladi_29564.html

Resimlerle: iPhone 5 değil ama iPhone 4S resmen tanıtıldı!

Apple, belki rakipleri ve onu seven birçok kişi tarafından durdurulamaz bir güç ama yine de kimse bu gücü ayakta tutmak için Apple.com'u her dakika inceleyen web master'lar kadar uğraşmıyor.

Salı günü yapılan yeni iPhone açıklaması, "Lets talk iPhone" etkinliğiyle başladı. Firmanın kendi sitesi üzerinden yapılan etkinlikte binlerce kullanıcı Apple'ın ana sayfasına, online store'a ve Apple'a bağlı birçok bağlantı noktasından giriş yapmayı denedi. Ne yazık ki her altı denemeden sadece bir tanesi sitelere başarılı bir şekilde girmeyi başarabildi.

Çoğunluğun karşılaştığı mesaj ise "Giriş reddedildi" oldu. "http://www.apple.com/ sitesine giriş izniniz yok." yazısıyla karşı karşıya kalan Apple hayranları, ne yapacaklarını şaşırdı. Haber siteleri liveblogging yapıyorken her şey gayet güzel çalışıyordu. Nitekim olaydan hemen sonra gdgt.com'un açılış sayfası tamamen çöktüğü gibi CNET, All Things D ve Mashable kendilerini bir kaosun içerisinde buldular.

Apple çalışanları için tam bir kabusa dönüşen Salı günü, iPhone 5 yerine iPhone 4S tanıtımı ile bittiğindeyse hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.


Tüm konu: iPhone 4S tanıtımı pahalıya patladı

Resimlerle: iPhone 5 değil ama iPhone 4S resmen tanıtıldı!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Apple'ın sunduğu hizmetler sizce ne kadar kaliteli?