ıphone 6 almalı mıyım?

ummualadag
29-09-2014, 16:14   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

İyi günler Iphone 4 kullanıcısıyım, 8gb hafızası olduğu için telefonum bana yetersiz gelmekte. bu sebeple telefonumu değiştirmek istiyorum. uzun zamandır da ıphone 6yı bekliyordum. tam geldi diye sevinirken bükülme haberleri gelmeye başladı. birçok insan bükülmenin ıphone 6 plusta olduğunu söylesede internete düşen son videoda ıphone 6nın da büküldüğünü gösteriyor. diğer taraftan aplle'in sağlamlık videosu ve asıl benim ıphone beklentim derken kafam karıştı :) bana yardımcı olur musunuz? ıphone 6 bükülmesi hakkında düşünce ve bilgileriniz neler? sizce almalı mıyım? alma diyenler alternatif telefon önerebilir mi? ben ıphone 5s düşündüm fakat yüksek hafızalı bir 5s 6yla hemen hemen aynı fiyat... yardımcı olursanız sevinirim :)

çaydanlık
20-11-2014, 16:50   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5 mesaj

Bence toptan markayı değiştir. Ben şahsen şu an kullandığım iphone bozulduğunda, ki kafayı yemeye başladı, samsung ya da htc almayı düşünüyorum. Nedenine gelince, iphone'un şişirilmiş olduğunu düşünüyorum. tamamen eziyet bir telefon. içine attığın şarkıyı zil sesi yapamamak, fotoğrafları ana bir klasör kalmadan klasörlere bölememek gibi en basit telefonda bile olan özellikleri barındırmıyor. dahası her güncelleme aslında telefonu iyileştirmekten çok eskitmeye yönelik. bıraktım artık güncelleme yapmayı. ama o da iki ucu .oklu değnek. bazı uygulamalar güncelleme yapmadan açılmıyor. güncelleme yapsan bu sefer telefon yavaşlıyor. ben artık illallah ettim.

çaydanlık bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
ugurkanli
06-01-2015, 00:24   |  #3  
Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: çaydanlık  
Bence toptan markayı değiştir. Ben şahsen şu an kullandığım iphone bozulduğunda, ki kafayı yemeye başladı, samsung ya da htc almayı düşünüyorum. Nedenine gelince, iphone'un şişirilmiş olduğunu düşünüyorum. tamamen eziyet bir telefon. içine attığın şarkıyı zil sesi yapamamak, fotoğrafları ana bir klasör kalmadan klasörlere bölememek gibi en basit telefonda bile olan özellikleri barındırmıyor. dahası her güncelleme aslında telefonu iyileştirmekten çok eskitmeye yönelik. bıraktım artık güncelleme yapmayı. ama o da iki ucu .oklu değnek. bazı uygulamalar güncelleme yapmadan açılmıyor. güncelleme yapsan bu sefer telefon yavaşlıyor. ben artık illallah ettim.

ben de iPhone daki ısrarı anlayamıyorum. aynı özelliklere sahip bir sürü telefon var. bazı sitelerde bunların özelliklerini karşılaştırıyorsun en hesaplısı nerede buluyorsun. www.alve.com u gördüm geçenlerde, aradığını bul karşılaştır uygun fiyata al.

teknolojimeraklisi
06-01-2015, 15:15   |  #4  
teknolojimeraklisi avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
51 mesaj

iphone 6 mı alsam plus mı diye düşünürken ve kafamda aynı soru işaretleri varken isabet oldu teşekkürler

tunahan kılıç
23-02-2015, 22:41   |  #5  
Taze Üye
3 mesaj

bence samsung5 al daha iyi ıphone 6plus sorun  çıkartabilir

cagdascnblt
06-03-2015, 14:38   |  #6  
Taze Üye
2 mesaj

eğer lüx bir telefon kullanmak istiyorsan al ama ıphone6 ya verceğin parayı kendine harcayıp artanıyla telfon alsan daha iyi olur

Ama senin kararın

zeynep9
12-03-2015, 14:50   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

Almalısın bence .Ben de kullanıyorum.Çok memnunum .Araştırdım ben. www.mytekno.com 'da uygun baya fiyatlar.