iPhone 6'lar daha çıkmadan rekor kırdı!

CHIP Online
14-09-2014, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, daha piyasaya bile çıkmadan ilk rekorlarını böyle kırdılar!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/iph ... or-kirdi_49544.html

Resimlerle: iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı yakından görün!

Yeni iPhone 6 modelleri tanıtıldı: Peki, sizin tercihiniz hangisi yönünde olacak? iPhone 6 mı, iPhone 6 Plus mı? Siz hangi modeli istiyorsunuz bilemeyiz ama tercihiniz ne olursa olsun, öyle görünüyor ki ürüne ulaşmanız biraz zor olacak...


Apple'dan gelen açıklamaya göre, bu iki yeni telefon modeli, Apple'ın bu zamana kadar gördüğü tüm ön sipariş rekorlarını kırmış bulunuyor. Bir internet sitesine konuşan Apple sözcüsü; "iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'a olan ilgi muhteşem. Aldığımız ön sipariş miktarıysa muazzam rakamlarda!" dedi ve gerektiği taktirde iPhone 6 Plus siparişlerini bir noktadan sonra durduracaklarını beyan etti.


Amerika'da telefona olan ilgi sadece son kullanıcılarla da sınırlı kalmıyor zira operatörler de şimdiden iPhone 6'ların peşinde. AT&T tarafından gelen bir açıklama da Apple'ın sipariş miktarını doğrular nitelikte zira onlar da daha önce görülmemiş bir talep olduğunu dile getirmiş durumdalar. T-Mobile ise şimdiden iPhone 6 ve Plus için ön siparişleri kapattığını beyan etti.


Pek tabi bu yoğun ön sipariş trafiği çok da ilginç bir olay değil. Bakalım ürün çıktıktan sonraki aylarda ne gibi satış rakamları ile karşılaşacağız.

Tüm Konu: iPhone 6'lar daha çıkmadan rekor kırdı!

Resimlerle: iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı yakından görün!

Kaynak: www.chip.com.tr