iPhone'da olmayan 10 harika Android işlevi!

CHIP Online
17-05-2011, 11:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Android'deki bu 10 önemli işleve kırık iPhone'larda bile sahip olmak mümkün değil! İşte o işlevler.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ipho ... d-islevi_26956.html

Resimlerle: En iyi 5 ücretsiz Android oyunu!

Android ve iOS mobil işletim sistemlerinin her ikisi de oldukça iyi, ancak Android'in açık yapısı iOS'da yapamayacaklarınızı elde etmenizi sağlayabiliyor. Dolayısıyla eğer Android almaya karar verdiyseniz, bu işlevlerden mutlaka faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. İşte Android'le yapabildiğimiz ancak kırılmış da olsa iPhone'la yapamadığımız 10 şey:

10. Alternatif klavyeler: Kelime tahmin edicisi Swiftkey'den Swype ve 8pen'e, Android'de birçok farklı klavye seçeneğine sahipsiniz ve bu uygulamaları yüklemek oldukça kolay.

9. Otomatikleştirme: En güçlü Android uygulamalarından biri olan Tasker ile belirli sürelerde ve yere bağlı olarak çeşitli ayarları açıp kapamanız mümkün.

8. Launcher'lar:
Kırık iPhone kullanıcıları giriş ekranını bir miktar özelleştirebilse de bunu Android'deki kadar yapabilmeleri mümkün değil. Üçüncü parti launcher'lar ile cebinize yeni tür hareketler, kısayollar vb. eklemeniz mümkün.

Tüm konu: iPhone'da olmayan 10 harika Android işlevi!

İzleyin: Android'in gelişimi!

Resimlerle: En iyi 5 ücretsiz Android oyunu!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Android işletim sisteminizden memnun musunuz?

uGuR.uK
17-05-2011, 16:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

hemde nasıl ;)

kindaryumurta
17-05-2011, 17:45   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

Androidde olmayan 10 iphone işlevi yok mu :)

selcuk85
18-05-2011, 14:20   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj
Alıntı: kindaryumurta  
Androidde olmayan 10 iphone işlevi yok mu :)
Arkadaşın dediği de doğru olabilir.iPhone kullanmadım şahsen bilmiyorum. Ama yine de Androidli telefonumdan çok memnunum.Gerçi henüz alalı 1 ay falan oldu, yeniyim çok fazla birşey yapmadım ama sadece Android'i araştırırken karşılaştığım programlar bile beni hayrete düşürdü.Android'de her anlamda çok fazla imkan var gerçekten.