iPhone kullanıcısı olmak böyle bir şey...

CHIP Online
16-07-2009, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

iPhone kullanıcıları diğer marka ve model kullanıcılarından çok farklı. İşte ilginç farklar...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ipho ... -bir-sey_13943.html

Resimlerle: İşte ilk iPhone ve "ilkel" işletim sistemi

Akıllı cep telefonu piyasasında çok tutulan iPhone'ların hangi özellikleri, ne kadar sıklıkla kullanılıyor? Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre iPhone kullanıcıları alışkanlıkları ile diğer telefon kullanıcılarından ayrı bir konumda.

• iPhone kullanıcılarının %37'si telefonlarından video izlemeyi çok seviyor. (Normal bir kullanıcının 6 katı)

• %72'si yerel uygulamaları kullanıyor. (Normal bir kullanıcının 7 katı)

• iPhone satıcılarına göre müşterilerinin %40'ının gelir düzeyleri de 100,000 dolar üzerinde.

Yerel uygulamaların kullanım oranının bu derece yüksek olmasını GPS'in çok yaygın bir şekilde kullanılmasına bağlayabiliriz.

Tüm konu: iPhone kullanıcısı olmak böyle bir şey...

İzleyin: iPhone'unuzda Doom keyfini yaşayın

Resimlerle: İşte ilk iPhone ve "ilkel" işletim sistemi

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: iPhone kullanıcı alışkanlıkları diğer kullanıcılardan neden bu kadar farklı olabilir?

uGuR.uK
16-07-2009, 17:25   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

3. özellik belirtmiş işte, daha sormaya ne hacet=)

Ciim
16-07-2009, 18:01   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
454 mesaj
Alıntı: uGuR.uK  
3. özellik belirtmiş işte, daha sormaya ne hacet=)
kesinlikle 3. madde yanlış benim görüşümce bir iphone kullanıcısı olarak...

bir teknoloji sever ve çalışanı olarak teknolojinin nimetlerinden yararlanmak işim ve hobim... cep telefonu diye lanse edilen iphone ise ben ve diğer kullanıcılar için sadece telefondan ibaret değil... açıkcası ben telefonumu abddeki yakınımdan rica edip getirttiğim için çok çok cuzi bir miktara getirmiş oldum ve dolayısıyla türkiyede muadili bile sayılmayacak cihazların 1000 lira ve üstü fiyata satıldığını görmüşken niye bundan ucuza daha fazlasına sahip olup kullanmayayım?

ilk versiyon modelini kullanıyorum 2g diye tabir edilen ve yeni modeli için biraz savuracak param ve yurt dışından gelen akrabam olursa alırım :) şuan telefonumdan gayet memnunum ve ne satmayı nede değiştirmeyi düşünmüyorum... üst modele terfi dışında...