İphone mu? yoksa ipod touch mu? yoksa w850i devam?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
okanbsd
31-07-2008, 22:31   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
38 mesaj

Selamlar,

Arkadaşlar,abim abd'den dönerken bana bir iki birşey alacagını söyledi ne istersin diye sordu fakat emin değilim...

İphone 3g 8gb mı istesem? yoksa ipod touch  mı istesem? yoksa kendi telefon+walkmanim olan se w850i ye devam mı etsem? sizce hangisi daha uygun olur

Bu iphone denilen alet şişirmeden mi ibaret emin olamıyorum?cogu yerde iphone'un hatalarına ve olumsuz yönlerine rastlıyorum.. touch in video tanıtımını izledim hoşuma gitti...yoksa hepsini sallayıp kendi telefonumda mı kalayım?gerçi touch telefon değil ama olsun:D

ya da başka sunu yap diyebileceğiniz birşey var mı?

Mustafa Akın
31-07-2008, 23:16   |  #2  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj

iphone 3g derim

yasakhayat
17-08-2008, 19:21   |  #3  
Üye
57 mesaj

oyle yapıcagına bana göre telefonunu kullanmaya devam et ıstersen havıza kartı al ve abınden psp ısteyebılırsın müzik görüntü ve muhtesem oyun derım;) oyunlarda bılgısayardan daa fazla zevk alacagın kanatiiindeyim

cenkozturk
02-10-2008, 12:33   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

arkadaşlar öncelıkle su günlerde çok moda olan ve gsm şirketlerinin çeşitli kampanyalarla tüketicilerle buluşturduğu iphone hakkında bilgi vermek istedim.

ama yenı çıkan ve şuanda iphone'a rakip olarak gösterilen modellerlede karşılaştırma yapabilirsiniz.umarım yardımcı olmusumdur