İpohe merakı

Editörr
30-09-2010, 19:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba arkadaşlar.Ben iphone lardan çok hoşlanıyorum.Fakat bilindiği gibi çok pahalı bir telefon.Şu anda annemin bir arkadaşı amerikaya gidecek ve bana istiyorsan sana getirebilirim dedi.Ama kafamı karıştıran birkaç soru var.Birincisi yurtdışından alınan iphone ların kullanılamama gibi bir durumu olabiliyormuş bazen bu mümkün mü? İkincisi türkiye ile fiyat farkı ne kadar? Üçüncüsü ise iphone 3 gs mi getirmeliyim yoksa yeni çıkan iphone 4 mü?

Bu konuda bilgisi olanlar benide bilgilendirirse çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

MertBJK1903
30-09-2010, 20:51   |  #2  
MertBJK1903 avatarı
Yıllanmış Üye
1,020 mesaj

bence alma kapanma durumunu bende duydum bir telefoncuya götürüp açtırman gerekli ayrıca ıphone 3gsde görüntülü görüşme flaş yok iphone 4te sorunlu bana kalırsa biraz daha bekle ve samsung wave al biraz daha pahalıya gelir ama adam gibi bir telefonun olur

Kapalı Hesap (172709)
30-09-2010, 21:19   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

((( amerikan hatini kulanirsan kapanmza ;););)
yerli hatlari kulanmak icinde actirman gerekli ama hic tavsiye edilmiyor
arti actirdiktan sonrada bile kapanma telikesi varmis.

muratgezgin
15-10-2010, 16:09   |  #4  
Taze Üye
5 mesaj

Bence yurt dışından almak yerine burda kontratlı almak daha mantıklı. faturanın içinde hem konuşup hem internete girip hem de cihaza sahip olabiliosun. turkcellin kampanyaları çok uygun. istersen bi bak derim. faturana biraz daha ekleyip iphone 4 un olur bölece :)