Ispanyolca kursu

cassano238
21-09-2012, 16:33   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

Arkadaşlar ben daha once infolang dil okullarında ingilizce kursuna gitmiştim gerek kalitesi gerek eğitim kadrosuyla cok memnun kalmıştım bu seferde aynı kurumda ispanyolca kursuna yazılmayı dusunuyorm kurs acısından hiçbir sıkıntım yok fakat kursa ek olarak sizce daha başka neler yapmalıyım ispanyolcamı geliştirmek ıcın yardımcı olursanız sevinirim.

cassano238
21-10-2012, 16:12   |  #2  
OP Yeni Üye
26 mesaj

Arkadaşlar cok yardımcı olmuşunuz teşekkurler gercekten :) ben infolang dil okullarında kursa gitmemin yanında kurs cıkısı ogretmenlerin ilgisi ve hevesi sayesinde kendimi geliştiriyorum allahdan gittiğim kurs iyi keşke siz de daha başka tavsiyelerde bulunsaydınız belki cok daha iyi olurdu :)

ibunyamin
14-02-2013, 09:38   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

daylight tan ispanyolca ya kayıt yaptırdım. ilanda 300 saat 4 kur eğitim yazıyordu.avcılar şubesinden osman bey diye biriyle görüştüm.ben sadece pazartesi çarşamba müsaitim bu günlerde ispanyolca varmı dedim. bana var dedi. günde üç saat toplam 5 ay ders yapılacakmış.her ders saati 40 dakika olduğundan günde 4.5 ders saati oluyormuş.bi hesap yaptım. 5 ayda 180 saat ediyor dedim.gerikalan dersler konuşma sınıfı vb.miş hocayla konuşup ayarlıyormuşuz. kitap ismini sordum ben telafuz edemiyorum ama hoca türkiyedeki en ii hocalardan biri dedi.ii dedim kuponu satın aldım.kayıt yaptımak için aradığımda bi bayan çıktı. ispanyolca salı perşembeleri günde 2 saat hızlandırılmış şekilde alacaksınız pazartesi çarşamba yok cevabını aldım.yani 120 saate düştü.kitabı sordum kitap yok fotokopi veriyoruz dedi.sizin söylediklerinizle osman beyin söyledik leri farklı ama deyince osman beye danıştı.tekrar bana geri döndü.iş kurs hafta sonu geliyosan gel gelmiyosan keyfin bilir halini aldı.kursu veremiyosanız paramı iade edin dedim.ondan sonra osman beyin telefonu kapı duvar. 4 kez aradım 2 sinde ne cevap verdi ne geri döndü diğer 2 sinde telefonu kapalıydı.fırsatı yakala.co dan aldım.fırsat siteleri gerçekten ucuz oluyor ama heryer aynı değil.dikkat edin derim. Şimdi kursun numarasını aradığımda farklı bir kurs ismi söylüyorlar. Anlayacağınız ii tezgahlanmış bir iş.parayı topla kursun adını değiştir.bütün şikayetleri bertaraf et.

ibrahim sen
18-08-2013, 01:31   |  #4  
Taze Üye
0 mesaj

merhaba arkadaşlar. bende daha önce firsat siteleriyle gidecektim ama sonradan vazgeçtim. çünkü firsat sitelerindeki kurslara bence ayrı kontejanlı bölümler açılıyor. onlara daha az kapsamlı eğitim veriliyor. o yüzden herkes parasını vererek düzgün bir kursa gitmeli bence. dünya dilleri merkezi. istanbul dil akademisi, cervantes var dilmer vs. ispanyolca kursu çok istanbulda ama bence iki adet kursa gidilmeli. biri grammer ağrlılı diğeri normal standart eğitim veren bir kurs. burda bi anket yapmışlar bakabilirsiniz. kurs seçimi hakkında sizi fikir sahibi yapar. ispanyolca kursu
http://www.ispanyolcakursu.com/

Son Düzenleme: ibrahim sen ~ 18 Ağustos 2013 01:56
mühandis34
03-10-2013, 20:55   |  #5  
Taze Üye
0 mesaj

Merhaba

Bend bir çok kursu gezdikten sonra kadıköyde dünya dilleri merkezinden 3 kur ispanyolca eğitimi aldım,Hem fiyatlar uygun hemde bence eğitimler çok iyi,Anadolu yakasında ispanyolca eğitimi almayı düşünenlere tavsiye ederim.1 kur 2,5 ay sürüyor ücreti 500 tl

Dene Deneyuru
28-02-2017, 15:22   |  #6  
Taze Üye
0 mesaj

merhaba bende istanbulda ispanyolca kursu ariyordum ve sizin dil okulunu buldum. www.sdm.com.tr/ispanyolca-kursu  adresinden önce bilgi sahibi oldum birebir özel ders olduğu için baya faydasını gördüm.