ist packerd bell yetkili servisi için yasal süreç

rassimo
29-06-2010, 20:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2010

BEN YAKLASIK 1,5 YIL PACKERD BELL LAPTOP KULLANICISIYIM VE HİÇ MEMNUN DEĞİLİM SÜREKLİ SORUNLAR YAŞADIM EN SON BUNDAN YAKLAŞIK 2 AY ÖNCE LAPTOBUM AÇILIRKEN DİKEY ÇİZGİLER GORUNMEYE BASLADI BUNU ÜZERİNE LAPTABIMI
İSTANBULDA
SARIGAZİDE BULUNAN
PACKERD BELL SERVİSİNE
YOLLANMAK AMAÇLI VATAN BİLGİSAYARA TESLİM ETTİM YETKİLİ SERVİSİ
NERDEYSE HAFTADA BİR TELEFONLA  ARAYARAK SORUNUN NE OLDUGU ÖĞRENMEYE ÇALIŞTIM BANA EKRAN KARTINDAN DOLAYI HATA VERDIGINI VE ANAKARTIN KOMPLE DEGİSMESI GEREKTİGİNİ SÖYLEDİLER BENDE OK DEDİM VE SERVİS SÜRESİNİN DOLMASINA YAKLAŞIK 1-2 GÜN KALA VATAN BİLGİSAYARDAN BANA BİLGİSAYARINIZ HAZIRDIR GELİP ALABİLİRSİNİZ DEDİLER. BENDE VATAN BİLGİSAYARA GİTTİM ALMADAN ÖNCE KONTROL ETMEK AMAÇLI LAPTOBU AÇMAYA ÇALIŞTIM VE ŞARJI OLMADIGI İÇİN DOGAL OLARAK AÇILMADI BENDE TESLİM ALMAK ZORUNDA KALDIM VE HEMEN EVE GİİTİM ŞARJA TAKTIM AMA LAPTOBUN YAPILMAMIS OLDUGUNU GÖRDÜM.
LAPTOBU TESLİM ALDIKTAN YAKLASIK 1-2 SAAT SONRA VATAN BİLGİSAYAR MAGAZASINA GERİ GİİTİM DURUMU ACIKLADIM YETKILI KİŞİ İLE KONTROL ETTİK HATALI OLDUGUNU ODA GÖRDU LAPTOBU TEKRAR PACKERD BELL SERVİSİNE YOLLANMAK ÜZERE TEKRAR TESLİM ETTİM. ERTESİ GÜN PACKERD BELL SERVİSİNİ TELEFONLA ARADIM DURUMU İZAH ETTİM BANA MANTIKLI BİR AÇIKLAMADA BULUNAMADILAR VE ŞİMDİDE YAKLAŞIK 2 HAFTA OLDU ARADIGIMDA EKRAN KARTININ CİPİNİN DEĞİŞMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYELDİLER. VE PARÇA DEĞİSİMİNİN 3-6 HAFTA ARASI SÜRECEĞİNİ SÖYLEDİLER. NERDEN BAKSAN BU SÜREÇ YİNE İLK BAŞTA OLDUĞU GİBİ UZUN SÜRECEK. BEN LAPTABIMIN DEĞİSTİRİLMESİNİ HATTA İLAVE PARA ŞARTI VARSA KABUL ETMEK İSTEDİM. BANA LAPTOBUN DEĞİSTİRİLEMEYECEĞİNİ SÖYLEDİLER.
BENİM CANIM BU KONUYA COK SIKILDI VE GEREKİRSE BU KONU İLE İLGİLİ YASAL SÜRECE BAŞVURMAK İSTİYORUM. 
SADECE BU KONU HAKKINDA YARDIMCI OLABILECEK BİR ARKADAŞ VARMI? 
VARSA ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER