istek

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
cetin400
09-03-2006, 10:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

chip dergisini 3 aydır alıyorum.konuları hep yüzeysel anlatılıyor.yeterli bilgi verilmiyor.bilgi acısından cok az.dergiler de ki icerikler hep birbiriyle aynı.yeni birsey yok.dergiden ögrenilecek fazla birsey yok.hep bir öncekinin tekrarı.

bug_lavacı
10-03-2006, 19:45   |  #2  
Yıllanmış Üye
318 mesaj

Madem beğenmiyorsun alma kardeşim.Daha ilk mesajın yaptığın işe bak.Sen çok biliyon herhalde o zaman windows .net okursun yada IT bussines weekley.Sence CHIP yeni çıkan 1900XTX i test ederken el alem armut mu toplasın ya da tam tersi.Yeni bir şey ne olsun kardeşim teknoloji yenilendikçe dergide yenileniyor.Bak vista çıksın herşey yenilenecek.

Yav AKIL ve MATIK çerçevesinde elştirni yav....

TT06
10-03-2006, 20:06   |  #3  
TT06 avatarı
Yıllanmış Üye
726 mesaj

İçerik hep aynı dimi?bencede Bi türlü vistanın sonrasını ve Sata 4 ü inceleyemediler ıntel 4 çekirdeğe girmiyorum bile;hep bilişim dünyasında olan ve İLKKERE olan incelemeler peh!

CU_GS7
11-03-2006, 02:26   |  #4  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
cetin400
chip dergisini 3 aydır alıyorum.konuları hep yüzeysel anlatılıyor.yeterli bilgi verilmiyor.bilgi acısından cok az.dergiler de ki icerikler hep birbiriyle aynı.yeni birsey yok.dergiden ögrenilecek fazla birsey yok.hep bir öncekinin tekrarı.
Gerçekten ilk mesajın için çok fazla öznel ve gereksiz bir "yorum" olmuş..Ayrıca bug_lavacı arkadaşın yazısı cuk oturmuş:))

hasanozf
20-03-2006, 12:22   |  #5  
Üye
89 mesaj

ilk mesajı yazan arkadaşa kısmen katılıyorum.. Öğretici bilgilerin olması gerekir bu yüzden HIB okuyordum. HIB kapanınca okurlar CHIP'e yöneldi benim gibi..

Mart sayısındaki 1200 dolarmıydı o ekran kartı. Yapılan test varya.. CHIP dergisinin okuyucuları çok zengin galiba. 1200 dolarlık ekran kartlarını kaç okuyucu satın alabilecek güçte acaba.

AGP ekran kartı testi yapılmayacağını duymuştum.

Siteyi bir karıştırayım okuyucuların alım gücü adında bir anket var mı doldurayım hemen.

yalovali
05-04-2006, 20:59   |  #6  
Taze Üye
3 mesaj

Arkadaşlar benim bir önerim olacak derginin yanında verilen CD lerin içinde o ayın PDF si olsa daha iyi olmazmı.Öyle olursa nereye gidersek gidelim Dergide yanımızda olur.

CU_GS7
05-04-2006, 21:15   |  #7  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

İyi olur..Ama mantıksız..
Derginin tirajını düşürür..
CHIP internette dolaşan bir PDF dergi haline gelir..
Eski sayıların PDFsini yeni yeni vermeye başladılar..Sen neden bahsediyorsun..:))

Soul_Reaver
05-04-2006, 21:43   |  #8  
Yönetici
254 mesaj
yalovali
Arkadaşlar benim bir önerim olacak derginin yanında verilen CD lerin içinde o ayın PDF si olsa daha iyi olmazmı.Öyle olursa nereye gidersek gidelim Dergide yanımızda olur.
Kesinlikle mantıklı bir dayanağı yok bu söylediğinin. Kesinlikle hayata geçmesi mümkün olmayan bir istek, üzgünüm.