İyi Bir Bilgisayar Dizmek İstiyorum Yardımcı Olun

AliDoganX
06-10-2012, 21:38   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Merhaba saygı değer arkadaşlar aklımda bir bilgisayar dizmek var. Abartısına gerek yok yazıcı felan diye fakat düşündüğüm all in one pc tarzında kasası  içinde monitör tasarımlı fakat bütçem kısıtlı ancak en fazla 2.000 tl olması gerek altında olursada iyi olur :D düşüncem bu tarz pc ler fakat almamı önerirmisiniz siz saygı değer arkadaşlar ben hem oyun  oynuyorum toplarsak bi 150 gb ımı harcarım sanırım birkaç oyuna birazda pack klasor muzık için kullanıyorum oyuzden hard diski yüksek birşey lazım toplamamı yada bu istediğim şekil birşeymi bakayım diyorum ama bu all in one pcler biraz işletim sistemi hep düşük satılıyor casper nirvana one da beş para etmez özellikler var gibi duruyor.

Eğer bu tarz pcleri önermiyorsanız bana bir toplama çıkarırmısınız içinde sadece şunlar olsun ;
Monitör 
Kasa
Klavye
Mouse Bunlar yeterli arkadaşlar eğer 2.000 tl yi geçmiyecek şekilde iyi bir toplama çıkarıranız olursa çok teşekkür ederim ama ekran büyük lazım o yüzden AOC 23.5 inçlik düşünmüşdüm ama genede sizlere bırakıyorum. Hem oyun için olsun kasmasın hemde iyi bir pc olsun oyun + video + film + kısacası herşeyi ile biraz iyi birşey istiyorum . Şimdiden teşekkürler. 

Not : En fazla 2.000TL dedim lütfen ona göre ayarlarsınız sevinirim çok teşekkürler...

AliDoganX
06-10-2012, 21:40   |  #2  
OP Taze Üye
5 mesaj

Birde bu  i7 ve i5 arasındaki farkı çözemedim gitti i7 hep hoşuma gidiyor :DD

black_flood
06-10-2012, 22:16   |  #3  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

2000 liraya adam gibi sistem olurda kasım ayını bekle derim hem amd hemde intel yeni nesil işlemcilerini çıkartacak 20 gün sonra zaten. en azından son model olur elindeki sistem ve Windows 8 ile tam uyumlu bir sistemin olur. amd 2. nesil buldozerler özelliklen 8 desteğine abanmış durumdalar. intelde abanmanın peşinde fakat halen adam gibi yüksek güce sahip olupta çok düşük maliyetli çözüm sunamıyor.

AliDoganX
06-10-2012, 22:20   |  #4  
OP Taze Üye
5 mesaj

Teşekkürler siz bana bu 20 gün sonrası için bu fiyata süper bişi dizebilirmisiniz ? 

black_flood
06-10-2012, 23:43   |  #5  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

şu an için imkansız anakartlarda değişecek çünkü ama fiyatla 3 aşağı 5 yukarı aynıdır. beklemek ve görmek lazım win8 çıkışından sonra işlemcilerde lanse edilecek anakartlar ile birlikte.

black_flood bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
AliDoganX
07-10-2012, 08:50   |  #6  
OP Taze Üye
5 mesaj

peki ozaman o zamana kadar bekliyelim :)

yugiohcu
07-10-2012, 12:08   |  #7  
Üye
Teşekkür Sayısı: 2
77 mesaj

vede alcağın sırada bazı şirketler bazı haftasonlarında %25 indirim yapıyor.mesela vatan computer.yani alcağında öyle kampanyadan yararlan öyle daha ucuza alırsın kalan parayıda kullanmak istersen başka birşey alırsın.