Jabra BT500v'den titreşim özelliği

Shapard
17-10-2007, 21:39   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2007

Kablosuz iletişim araçları sektörünün lider firması Jabra, dünyanın en çok satan kulak arkası Bluetooth kulaklık ürünlerinin son modeli olan Jabra BT500'ün bir üst versiyonunu çıkardı: Jabra BT500v. Modern dizaynı, artırılmış ses kalitesi, ek fonksiyonları, çekici stili ve kolay kullanımı ile kategorisinde lider Jabra BT500v, titreşim özelliği ve siyah rengi ile dikkat çekiyor.

Jabra BT500v, 19 gramlık ağırlığı, ultra ince yapısı, yeni tasarlanmış krom mikrofonu, kulağa tam uyum sağlayan kıvrımları ile kullanıcılara tam konfor sağlıyor. 12 saatlik konuşma ve 300 saatlik bekleme süresi ile uzun görüşmelere imkan tanıyan Jabra BT500v'nin titreşim özelliği de bulunuyor.

Sektörün en ince ve performansı en yüksek kulak arkası ürünlerinden olan Jabra BT500'ün bir üst versiyonu olan Jabra BT500v, mute (sessiz) tuşu, Bluetooth ile kolay ve kopmayan bağlantı, USB kablosu ile kişisel bilgisayarlardan şarj edilebilme imkanı, AC Adaptörle şarj edilebilme imkanı, sesli arama, çağrı bekletme, çağrı reddetme ve aranan son numarayı tek tuşla tekrar arama özelliği dikkat çekiyor.

Bluetooth 1.2'yi de destekleyen Jabra BT500v, mobil telefon, akıllı telefon ve PC gibi sekiz farklı aygıtla bağlantı sağlayabiliyor. Jabra BT500v TeknoSA, Genpa, Kipa, Metro, Vatan Computer, "TESAN Burada" ve anlaşmalı cep telefonu satış noktalarında 89 Euro satış fiyatı ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Kısaca Jabra BT500vh19 gram ağırlık
Tek tuşla Bluetooth bağlantısı
Mute (sessiz) tuşu
USB kablosu ile kişisel bilgisayardan şarj edilebilme imkanı
Bluetooth bağlantısını ve şarj durumunu gösteren ışık
12 saatlik konuşma, 300 saatlik bekleme süresi
Sesle arama, çağrı bekletme, çağrı reddetme ve son aranan numarayı tekrar arama özelliği
Bluetooth 1.2 verisyonu ile çalışabilmesi
Titreşim özelliği