Japonişi SuDoku

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
kazimay
23-09-2005, 19:33   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
30 mesaj

k]İşte japonların oynadığı SuDoku...Bu bir zeka oyunu..Oyunu çıktı.Konusu:Amaç,her boş kareyi 1 den  9 a  kadar  rakamla doldurmak.Karelere yazılacak rakamlar öyle ayarlancak ki,her satırda,her sütunda ve 3x3 kareden oluşan her blokta 1 den  9 a  kadar bütün rakamlar bulunacak.
Dünyayı saran yepyeni çılgınlık..Times gazetesinde yayımlanmaya başladığında ,gazeteye büyük okur kazandıran bu bulmacaları çok beğeneceğiniz..
tavsiye edirim...
NOT:SuDoku oyununun full free sini bulamadım..Ondan site vermedim.Siz bulursanız yayinlayacağınızı tahmin ediyorum.Arama motorlarından "SuDoku" veya "Su-Doku" diye araştırırsınız..
KahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

cyclops
23-09-2005, 20:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
174 mesaj

ya bu bana biraz imkansız gibi geldi size öle gelmedi mi ?yani bunda amac sanırım bu kuralı sağlayan karelerden elde edebildiğin kadar cok elde etmektir yoksa aldığınız her 3 e 3 lük karede 1 den 9  a kadar olan sayıların olması sanki imkansız.

kazimay
23-09-2005, 21:40   |  #3  
OP Yeni Üye
30 mesaj

arkadaşım imkansız değil.. ben çok yaptım..dikkatli yapp Kolayından başla....tecrübe kazan