Java Yazılım Teknolojileri

JavaYazılım
12-07-2017, 11:15   |  #1  
JavaYazılım avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2017

18 yıldır sistem entegrasyonu ve yazılım alanlarında faaliyet gösteren Java Yazılım Teknolojileri A.Ş. şirketi Sivil endüstri ve Savunma sanayi sektörlerinde ilerleyen %100 yerli bir şirkettir. Yenilikçi ve yaratıcı fikirlerle dünya pazarında söz sahibi olmayı ve paydaşlarını memnun etmeyi; Yüksek kalitedeki sistem ve yazılım mühendisleriyle birlikte yeni teknolojiler geliştirerek topluma katkıda bulunmayı hedefler. E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, E-Mutabakat, E-Saklama, E-Bilet, Gayrimenkul Yönetimi, Mağazacılık ve Perakende Yönetimi, Taşeron ve Hakediş Yönetimi, Ar-Ge Merkezleri Yönetimi, Satış Sonrası Hizmetler Yönetimi, MERSİS, ESBİS, HKS, ERP-Kurumsal Kaynak Planlama alanlarında yüksek kalitede ve müşteri odaklı hizmetler vermektedir.

E-Fatura:  Kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, fatura tarafları arasında zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan güvenli elektronik belgedir.

E-Defter: VUK ve TTK hükümleri gereğince tutulması zorunlu olan yevmiye defteri ve büyük defterin belirtilen format ve standartlara uygun biçimde elektronik dosya olarak hazırlanması, muhafaza edilmek üzere kaydedilmesidir.

E-Arşiv: GİB e fatura mükelleflerin vergi mükellefi olmayan tüketicilere ve e-Fatura’ya kayıtlı olmayan vergi mükelleflerine kestikleri faturalarını elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine imkan sağlayan uygulamadır.

E-Saklama: Her türlü elektronik belgenin, kaybolma, değiştirilme, silinme riski olmaksızın, hukuken geçerli, güvenliği garanti altına alınarak elektronik ortamda uzun yıllar saklanmasını ve saklanan bu belgelere kolay erişim imkânını sunan sistemdir.

E-Mutabakat: şirketler arası alacak-borç hesaplarının eşitlenmesi olan mutabakat yazışmalarının telefon, faks ya da posta yerine elektronik ortamda yapılmasıdır.