joomla bileşen sorunu (son ek)

idcelik
09-01-2010, 18:35   |  #1  
idcelik avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
64 mesaj

merhaba arkadaşlar bu joomla modulunu pek duyanınız olmamıştır yaygın bir bileşen olmadığından.Ama belki bir bilen bulabilirim.benim burdaki sorunum jvehicles ile ilgili değil tam olarak ama son ekleri kullanmasını acıkcası bılmıyorum.sanırım buyuzden olsa gerek cıkması gereken resımler cıkmıyor.bu sorunu nasıl halledebilirm?Son ek (suffix) hakkında geçerli bilgi verbilrseniz cok sevınırm.Teşekkürler şimdiden..

idcelik
09-01-2010, 20:17   |  #2  
idcelik avatarı
OP Üye
64 mesaj

teşeekürler baktım ama zaten görünüm değiştirdiğini biliorum da nasıl kullanacağımı bilmiyorum yanı söyle bişey ben oraya neden -red veya neden-orangebg gibi ifadeyi koyuyorum.bunlar hangi css dosyasında bulunur ve tema ile  ilgili ayar yapılması gerekir mi?çünkü ben de normalde cıkması gereken resımlerın bağlantısı var ama resım yok uzerıne gıdınce işaret cıkıo resım olması gereken yerde.lütfen bılıosan yardımcı olurmusun

idcelik
09-01-2010, 21:39   |  #3  
idcelik avatarı
OP Üye
64 mesaj
Alıntı: AdRaMiTi  
Aslında çok yogunum ancak madem bir kere cevap verdik sonunu getirelim =)

Şimdi Bu senin direk temanla ilgili birşeydir. Nasıl yani dersen ?

Şöyle gir aşarıda verdiğim linke ...

http://demo.yootheme.com/aug09/i ... cle&id=58&Itemid=58

Orada Temanın İskeletini özetlemiş yani neyin nereye , nasıl geleceğini ...

Ben orada post it ve polaroid'i anlatıcam adam ne demiş orada eğer sen bunu "Module Class Suffix:" Kısmına "style-postit" diye yazarsan bu sarı post-it'i sitende göstermiş olursun..

Bunu beyenmedin mi onu silip yerine "Module Class Suffix:" kısmına "style-polaroid" yazarsan diyor bu siyah kısmı gösterirsin diyor.. 

Bilmem anlatabildin mi ?  Diğer joomla forumlarına yazmışsın ama chip online kadar hızlı cevap alamazsın oralardan ;)

vallahi öle ama önce buraya yazmıştım;)cok saol anladım epey.fakat tek nokte şu ben kendi sitemde sytle-poloroid veya başka bişey olduğunu hangi klasörde hangi css de bulabilcem.anlatabildim umarım

idcelik
09-01-2010, 22:32   |  #4  
idcelik avatarı
OP Üye
64 mesaj

çok teşşekürler