Joomla yardım

ufukpala
07-10-2009, 00:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Arkadaşlar gecen ay Chip dvd sinde olan joomlayı pc me indirdim fakat ekteki resimde olduğu gibi klasörler indir herhangi bir setup falan bulamadım joomlayı nasıl yükleyeceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim...
http://img42.imageshack.us/img42/5483/joomlar.jpg
Bide aynı durum splatter Brushes diye dvd den indiriğim program içinde gecerli

Son Düzenleme: ufukpala ~ 07 Ekim 2009 00:47
ECHELON_
07-10-2009, 01:44   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

joomlanın direkt setupu yoktur benim hatırladığım kadarıyla joomlnın o full paketi içinde bir dosya var o dosyayı yine joomla dosyası içinde galiba internet  vb. adlı bir dosya var oraya atıp tarayıcınızı açıp 212... -tam hatırlayamadım- bir ip giriyoruz ve o joomla tarayıcı aracılığıyla otomatik olarak tarayıcı üzerinden kuruluyor en son admin şifresi oluşturuyorsunuz ama admin şifresinin oluşturulduğu dosyayı siliyoruz ki kimse ulaşamasın

ufukpala
07-10-2009, 08:19   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

o zaman şöyle birşey mi ortaya çıkıyor internet site alanı aldıktan sonra joomlayı çalıştırabiliyoruz onun haricinde çalıştıramıyormuyuz?

ECHELON_
07-10-2009, 17:46   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj
Alıntı: ufukpala  
o zaman şöyle birşey mi ortaya çıkıyor internet site alanı aldıktan sonra joomlayı çalıştırabiliyoruz onun haricinde çalıştıramıyormuyuz?
hayır çalışır ama şöyle düşün joomla bir program değil bir kod derlemesi hani sen chıpi google açıp taratıp giriyorsun ya joomlada aynı şekilde tarayıcı üzerinden çalışır. mesela müzik winampla film windows media playerla çalışyor işte joomlada tarayıcıyla çalışıyor tarayacı üzerinden çalıştırıyorsun

şu videoya bakabilirsin