K-Lite Codec Pack i yükleyemiyorum

OnlyMann
21-03-2009, 22:18   |  #26  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,779 mesaj

makinayı servise götürüp data aktarımı ile ilgili durumu aktarın yardımcı olabilirler. başka makinlarda yapmıyor dediğinize göre windowsu yeniden kurun demek istemiyorum (format) ama başka yol yok gibi. ancak yeniden kuruluş yaptığınızda hiç bir şey kurmadan fotograf makinasını sadece kurup deneyin.

Konuyu ilgililere aktarın belki daha önce yaşamış olabilirler. En azından çözüm önerileri vardır. Sonucu buraya da yazarsanız iyi olur.

mavirenk
21-03-2009, 22:54   |  #27  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

peki teşakkürler..

günahkar
21-03-2009, 23:00   |  #28  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

s.a arkadaşlar bi şey sorucaktım biliyorum yanlış yere konu açtım ama burda nasıl yeni konu açılıcagını bilmiyorum sayfaya baktım yeni konu filan yok nasıl yapıyosunuz soruma gelince internet ana sayfa nasıl bamlanır hangi virüs kullanılır yardımcı olabilirmisiniz

OnlyMann
21-03-2009, 23:20   |  #29  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,779 mesaj
günahkar
s.a arkadaşlar bi şey sorucaktım biliyorum yanlış yere konu açtım ama burda nasıl yeni konu açılıcagını bilmiyorum sayfaya baktım yeni konu filan yok nasıl yapıyosunuz soruma gelince internet ana sayfa nasıl bamlanır hangi virüs kullanılır yardımcı
İnternet explorerda  üstte Araçlar menüsü içinde internet seçeneklerine giriniz, Güvenlik sekmesine giriniz. Yasak siteler kısmına sitenin adresiniz giriniz. Yasaklı olduğu için açılmayacaktır.