Kaçmanız gereken 7 internet kullanıcısı türü

CHIP Online
15-07-2012, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

İnternette sık sık karşımıza çıkan bu 7 insan tipi, bazen bizi hayatımızdan bile bezdirebiliyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/kac ... isi-turu_34781.html

Resimlerle: İnternet bugün böyleydi!

İnternette farklı kişiliklere sahip her türden kullanıcıya rastlamanız mümkün. İnternetten alışveriş yaparken, sosyal ağlarda bir şeyler paylaşırken veya bir bilgi ararken yazdıklarınızı çarpıtarak sinirinizi bozacak bir kişiye rastlamanız çok kolay. Bu yazımızda internette ve sosyal ağlarda rastlayabileceğiniz ve mümkün olduğunca uzak durmanız gereken 7 internet kullanıcısı türünü sizlerle paylaşmak istiyoruz.


Politik: Bu tür karakterler, Facebook profillerini politik başlıklarla ve farklı kaynaklardan kopyaladıkları politik konuşmalarla doldurmasıyla kendini ele verirler. Ancak güncel olaylar hakkında durmadan kızgın imajı veren bu tür karakterler, zamanla sıkıcı olmaya başlarlar.


Gizlenen tip: Skype sohbetinizde sessiz birinin öylece beklediğine hiç şahit olduğunuz mu? Bu karakterler, konuşmaları, mesaj panolarını, Facebook güncellemelerini gizlice okur ve Twitter beslemelerini takip ederler. Katılımda bulunmamasıyla dikkat çeken bu karakterlerin bir "troll"e dönüşme olasılıkları yüksektir.


Tüm Konu: Kaçmanız gereken 7 internet kullanıcısı türü

Resimlerle: İnternet bugün böyleydi!

Kaynak: www.chip.com.tr