'Kadıköy'e giderim ama...'

Banned
08-08-2008, 19:57   |  #26  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
105 mesaj
hiko91
ardayı fener napsın ya :):)::):):
demiş aşka biv feneVli r leri yazmıyorum şimdi okuyamaz bunlar neyse.
işte olay asıl budur tribünde o mesnetsiz pankart açılıyor burda fenev napsın diyolar fenevli taraftarlar .Zaten dünyadaki aralarına polis giren tek aynı takımı tutan taraftarlar sizsiniz konuştukça batıyorsunuz.Hatırlayın esenlerle gfblileri polis ayırmıştı işte siz busunuz.

erdem187
09-08-2008, 00:06   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj
uA_pasaran
işte olay asıl budur tribünde o mesnetsiz pankart açılıyor burda fenev napsın diyolar fenevli taraftarlar .Zaten dünyadaki aralarına polis giren tek aynı takımı tutan taraftarlar sizsiniz konuştukça batıyorsunuz.Hatırlayın esenlerle gfblileri polis ayırmıştı işte siz busunuz.
Adam gibi yazarmısınız lan?
biz 6S'a hakarette bulunuyor muyuz?Gülüş

hiko91
09-08-2008, 00:09   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj
uA_pasaran
aklın yerındemı senın:)burası rehabilitasyon merkezı degl arkadasım

SaGoPa KaJMeR.
09-08-2008, 04:44   |  #29  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

Ahanda biri daha, Siz önce Mantığınızı degiştirin 6S Demiyoruz
Haddinizi  aşmayın Bu mantıkla Bir yere gelemezsiniz. Ayrıca +++ Olarak Hicbir Yerde GENCFB laf söyletmem Gerekirse Ölene kadar Bunuda böyle aklının bir kenarına yaz. Forumunda tatını fazla kacırma benden sana tavsiye !!!!
.     

XxXDaRKoXxX
09-08-2008, 11:12   |  #30  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
erdem187
biz de 7b'ye hakaret etmiyoruz Göz kırpma

Banned
09-08-2008, 11:14   |  #31  
OP Banlandı
1,447 mesaj
XxXDaRKoXxX
biz de 7b'ye hakaret etmiyoruz Göz kırpma
BeğendimBeğendimBeğendim

Banned
09-08-2008, 18:39   |  #32  
Banlandı
105 mesaj
erdem187
canım bilge arkadaşım LAN sen bana laf atacağına 1 sayfa önceki feneVliler ne yazmış bak bakalım biz GALATASARAY'lıyız bizim bi duruşumuz var biz tokat yedikmi diğer yanağımızıda uzatmayız vur diye.Ben sizin gfebeli birisi var ilk sayfalarda onun için yazdım ben bunları biz GALATASARAY'LIYIZ ADAMINA GÖRE MUAMELE bak hiç bir beşiktaşlı konuya ARDA'da parayla gelir gibi mesnetsiz pankartlar açıyormu bende onlara cevap yazıyormuyum onlar kendilerini bilirler onlar sizin gibi değil.

Banned
09-08-2008, 18:47   |  #33  
Banlandı
105 mesaj
byburak2008
Ahanda biri daha, Siz önce Mantığınızı degiştirin 6S Demiyoruz
Haddinizi  aşmayın Bu mantıkla Bir yere gelemezsiniz. Ayrıca +++ Olarak Hicbir Yerde GENCFB laf söyletmem Gerekirse Ölene kadar Bunuda böyle aklının bir kenarına yaz. Forumunda tatını fazla kacırma benden sana tavsiye !!!!
.     
çok korktum be sıkıysa GELDE BU LAFLARI MECİDİYEKÖY TARAFINDA SÖYLE HA CANIM BENİM GEL BAKALIM GELECEĞİN VARSA GÖRECEĞİN DE VAR.HEM GFB'DE NE BE KENDİ ARANIZDA TOPLAŞIP 3-5 KİŞİ GRUP YAPMIŞSINIZ HERHALDE.sen o dediğin gruptansa bende bütün AVRUPANIN BİLİDİĞİ ultrAslan'lardanım allah bilir sizin lideriniz şu rambo mu ne varya odur bizim liderimiz belli adımız belli şanımız belli çıkın bakalım avrupaya sorun hangi grubu tanıyacaklar

PsK_Pc_06
20-09-2008, 02:25   |  #34  
PsK_Pc_06 avatarı
Yıllanmış Üye
752 mesaj

yav kardeşim emrede aynı lafları diyordu hne oldu sonunda türkiye ye 6s dışında fenere geldi mi?
GELDİİİİİİİİ::::::::

arda da şimdi gelmezse emrenin yaşlına geldi mi tıpış tıpış aç kalmamak için gelir mi?
GELİRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR::::::

siz kendinizi kandırın gelmez diye ....

Banned
20-09-2008, 02:29   |  #35  
Banlandı
1,098 mesaj
PsK_Pc_06
yav kardeşim emrede aynı lafları diyordu hne oldu sonunda türkiye ye 6s dışında fenere geldi mi?
GELDİİİİİİİİ::::::::

arda da şimdi gelmezse emrenin yaşlına geldi mi tıpış tıpış aç kalmamak için gelir mi?
GELİRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR::::::

siz kendinizi kandırın gelmez diye ....

Emre para için Gs'ye para kazandırmadan koşa koşa giden birisiydi..
Arda o kadar teklife rağmen gitmedi avrupaya sizemi gelcek..?
Kör cahillere ufak bir dipnot; emre Gs'de oynarken fenerliymiş zaten..
Kör cahillere ufak bir ikinci dipnot; Arda doğuştan Gs'li.. Arda gelir diye hayal kuruyosanız Türkiye Kupası gibi nice yıllar kurmaya devam edersiniz..

PsK_Pc_06
27-09-2008, 22:59   |  #36  
PsK_Pc_06 avatarı
Yıllanmış Üye
752 mesaj
Morgue
Kör cahillere ufak bir ikinci dipnot; Arda doğuştan Gs'li.. Arda gelir diye hayal kuruyosanız Türkiye Kupası gibi nice yıllar kurmaya devam edersiniz..
ohhhhhoooooo bakıyorumda sinirlendin bakıyorumda ...
yoksa korkuyormusun arda fenerbahçeye gelecek diye?
yani hal ve hareketlerin sanki doğruları ört pas etmeye çalışır gibide neyseHmph
niye emreye bu kadar çatıyorsunuz anlamadım ... ne o yoksa bizi satmaz dediğiniz oyuncularınız satınca bunların içine yakında arda da girer hemen kötülüyorusunz? daha emre fenere gelmeden 6s lilerden emre 6s ye ihanet etmez yok 6s den başka türk takımında onamaz diyenleriniz yokmuydu? VARDI ...eeeee ne oldu geldi siz kendinizi kandırın görecez gelirmi gelmezmi fenere arda...

Banned
28-09-2008, 01:37   |  #37  
Banlandı
1,098 mesaj
PsK_Pc_06
ohhhhhoooooo bakıyorumda sinirlendin bakıyorumda ...
yoksa korkuyormusun arda fenerbahçeye gelecek diye?
yani hal ve hareketlerin sanki doğruları ört pas etmeye çalışır gibide neyseHmph
niye emreye bu kadar çatıyorsunuz anlamadım ... ne o yoksa bizi satmaz dediğiniz oyuncularınız satınca bunların içine yakında arda da girer hemen kötülüyorusunz? daha emre fenere gelmeden 6s lilerden emre 6s ye ihanet etmez yok 6s den başka türk takımında onamaz diyenleriniz yokmuydu? VARDI ...eeeee ne oldu geldi siz kendinizi kandırın görecez gelirmi gelmezmi fenere arda...
Hayallerinizi beslemeye devam edin.. Arda geliyor bu sene sütçüoğlu stadına merak etmeyin.. Ama GS formasıyla.. (:

Banned
28-09-2008, 09:41   |  #38  
OP Banlandı
1,447 mesaj
Morgue
vay ağzına sağlık yav şu 7b liler laf yemekten laf yeme makinası oldularKahkahaKahkaha

Son Düzenleme: suskun_kral ~ 28 Eylül 2008 09:42
babangida53
05-10-2008, 14:51   |  #39  
Taze Üye
17 mesaj

o da bir gün doğru yolu bulacaktır.

Banned
06-10-2008, 18:38   |  #40  
OP Banlandı
1,447 mesaj