"Kalp krizi geçiriyorum!"

CHIP Online
28-02-2010, 18:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Güzel yıldız Googe'ın bu hizmetini hiç sevmedi: İşte o yıldız ve başına bela olan hizmet...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/kalp-krizi-geciriyorum_18290.html

Resimlerle: Hollywood'un en seksileri

Buffy the Vampire Slayer dizisinde son sezonda yer alan güzel yıldız Felicia Day, Buzz'ı beğenmedi.

Google Buzz kullandıktan sonra gönderilen her iletinin e-postaolarak da bildirildiğini fark eden Felicia Day:

"Buzz iletileri mail olarak da mı yollanıyor? Hesabımı kapatıyorum. Sanırım kalp krizi geçireceğim." Diyerek isyan ederken, hayranları bu fırsatı kaçırmayıp hemen yardımına akın etti.

Hayranlardan Michael Jones "O seçeneği kapatamıyor musun?" diyerek yardımcı olmaya çalışırken "En azından daha fazla Felicia Day iletisi görecektim. Twitter iletilerini bazen kaçırıyorum" diyerek hayranlığını bir kez daha ilan etti.

Felicia Day'in Google Buzz'ı bırakıp kaçmasının ardından bile hayranları mesaj atmaya devam ediyor. Ama nafile...

Tüm konu: "Kalp krizi geçiriyorum!"

İzleyin: En güzel robot!

Resimlerle: Hollywood'un en seksileri

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Buzz mı? Twitter mı?

mnyk46
28-02-2010, 19:05   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
44 mesaj

buzz veya twitter kullnmıyorum ama bir birine rakip firmalar sürekli rakiplerinin kuyusunu kazmaya çalışıyor.kimisi basın yayın yolunu kullanıyor kimidi işte böyle ünlüleri....!