karar veremiyorum yardım

shino007
08-04-2013, 21:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2013

ARKADAŞLAR LAFI FAZLA UZATMADan SORUNUMU AÇIKLIYIM. 
BENDE EVDE 1 YIL ÖNCE ALDIĞIM EVEREST MARKA WİRELESS USB ADAPTÖR var OZAMANLAR 55TL VERMİŞTİM ARTIK KAZIKMI YEDİM İYİMİ ALDIM ARAŞTIRMAMIŞTIM 150Mbps 5DBİ ANTEN Lİ 
ŞUAN HALEN BU ÜRÜNÜ KULLANIYORUM CAMIN TAM YANINDA DURUYOR CAMLA BİTİŞİK SAYILIR ORTALAMA 40 TANE AĞ BULUYOR DİYEBİLİRİM ESKİDEN ÇOK İYİDİR AMA ŞU SIRALAR MESELA KARŞI BİNADA OTURAN ARKADAŞIN NETİNE GİRİYORUM 5 DİŞ ÇEKİYOR DOWNLOAD YAOPARKEN İYİ AMA İNTERNETTE DOLAŞIRKEN REZALET SAYILIR ve BU 5 DİŞ ÇEKTİĞİNİ GÖSTEREN SİMGE HEP OYNUYOR BİR DÜŞÜYOR BİR ÇIKIYOR. 
KENDİME YENİ CİHAZ ALMAK İSTİYORUM BANA TAVSİYE EDECEĞİNİZ BİR olURSA MEMNUN OLURUM 

ŞÖYLE ÖRENEK VEREYİM BENİM OTURDUĞUM BİNANIN İLE BELEDİYE BİNASININ ARASINDA 2 BİNA VAR ORANIN İNTERNETİNE BAĞLANMAK İSTİYORUM KOPMA YAŞAMADIN SORUNSUZ BAĞLANABİLECEĞİM BİR CİHAZ VARMI LÜTFEN YARDIM EDİN 2 GÜNÜM VAR 2 GÜN İÇİNDE ALMAM LAZIM. 

PİYASADA BİRÇOK DIŞ ORTAM PANEL ANTENLER VAR YÜKSEK DBİ ORANI YAZMIŞLAR AMA KESİN ÇAKMADIR VERDİĞİ DEĞERİ GÖSTERMEZ DİYE ALMIYORUM BANA ŞÖYLE ORGİNAL GÜZEL BİR ÜRÜN LAZIM. 

SAYGILAR...

mhmt06
08-04-2013, 21:36   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2012

arkadaşın izin veriyorsa wirelessle pc arasındaki kabloyu değiştir. mümkün olduğunca kısa ve kaliteli olsun.  eğer cihazın sağlamsa tüm marifet o kablodadır.
yok eğer belediye binasından çekmek istiyorum diyosan arada 2 bina varken kopmalar düşmeler yapmıycak bir cihaz bilmiyorum.